MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MU ONLINE

Mu Online hakkında herşeyi bu forumda bulacaksınız.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Tüm WEBZEN server oyuncularına duyuru !!! WEBZEN serverlarında şu anda AFK kalanları oyun içinden BAN lıyorlar söylentisi dolaşmakta. Ortada net bir şey olmazasa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek sizlere bu konuda dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz.
Aramızda bir köstebek ( hain ) var! DİKKAT !!! Bu hain kişinin belirgin olarak yaptığı rahatsızlık, guild içerisindeki arkadaşlardan, item isteyip, itemlarını çalmak üzerinedir. Bunu şu şekilde gerçekleştiriyor; Sizin sevip saydığınız bir arkadaşınızın ve ya abinizin oyundaki nick name ina yakın bir nick name li char açıp sizden item istiyor. Hemen getirecem ve ya basacam verecem ve ya satıp sana daha iyisini getirecem gibi sözlerle TÜRK arkadaşlarını kandırıyor. En son görüldüğü char isimleri Homeros12, Mehmedi26 dır. Size bu konuda dikkat etmenizi önerir, sadece tanıdığınız charlardan item alışverişi yapmanızı önemle rica ederiz. Bu benim yeni charım deyip gelen kişilere 2. kez düşünmeden lütfen item vermeyin. Öyle birşey gelirse başınıza benim tanıdığım char ile gel öyle verebilirim deyip geçin. Bilgilerinize... MUONLINE FORUM YÖNETİCİLERİ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Salı Ağus. 01, 2017 10:54 am tarihinde online oldu.
En son konular
» 2 Dynamic Server ile DigmuOnline Season 8 EP 3 Sizlerle.
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyPerş. Şub. 02, 2017 6:21 pm tarafından digmu

» Kimse varmı ?
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyCuma Kas. 20, 2015 11:15 am tarafından Neqative-X

» Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyCuma Nis. 17, 2015 10:00 pm tarafından dedetorun

» helheim
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyPerş. Eyl. 25, 2014 4:51 pm tarafından ultraking07

» Guild Alliance Nasıl Bozulur
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyC.tesi Mayıs 10, 2014 9:01 pm tarafından mesuttkgz

» x99999999999 ArenaMu Season4 1.06A x999999999999
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyPaz Nis. 06, 2014 6:14 pm tarafından blecart

» MUONLINE TURKEY+MUOLYMPOS 97D HARD SERVER 50 EXP
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptySalı Nis. 01, 2014 11:38 pm tarafından borali

» Satılık Mu Online Account
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyPerş. Kas. 28, 2013 3:26 am tarafından emresahin

» VRATZA MU ONLİNE
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyC.tesi Ekim 05, 2013 6:53 pm tarafından hamanoras

En iyi yollayıcılar
Homeros
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Vote_lcapOyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Voting_barOyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Vote_rcap 
Alfaqu
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Vote_lcapOyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Voting_barOyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Vote_rcap 
Kanuni
Nova_SM
CABBAR
King5106
BİLGE
Neqative-X
ExeLanSs
Alsancak
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumu yeterli buluyor musunuz?
Çok faydalı oluyor
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Vote_lcap73%Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Vote_rcap
 73% [ 46 ]
Az faydalı oluyor
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Vote_lcap13%Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Vote_rcap
 13% [ 8 ]
Pek faydalı olmuyor
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Vote_lcap14%Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Toplam Oylar : 63
Webzen 1 haziranda oyunu devir alıyor.
Sezon 4 hakkında bilgi edinildikçe foruma girilecektir. Sizlerde edindiğiniz sezon 4 ile ilgili bilgileri ve yenilikleri bizlerle paylaşın 100 forum başarı puanı kazanın.
Galeri
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Empty
Istatistikler
Toplam 588 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: nukert

Kullanıcılarımız toplam 3620 mesaj attılar bunda 838 konu
Anahtar-kelime

Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar

5 posters
YazarMesaj
cem1899
Noob
Noob
cem1899

Erkek
Nereden : Bursa
İtibar : 0
Başarı Puanı : 7

Karakter Sayfası
Nick Name:
Character:
Level:
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Left_bar_bleue400/400Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar   Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyC.tesi Ekim 03, 2009 11:01 am

Oncelıkle Slmlar Arkadaşlar Ben mu onlineni kendi sitesinde yer alan dowloaddaki P2P clientten mu onlineyi indirdim.Fakat Şöyle Bir hata alıyorum (the game client is loaded only through the official website.closing the application please try again) Diye bir hata forua göz attım forumda diyorki mu online sitesine gir starta bas bir şey inecek indirdikten sonra mu online aç oyuna gir diyor fakat bu işlemi ben uyguladım ama olmadı.Yardımcı olursanız Sevinirim İyi günler.
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek
Nereden : İstanbul
İtibar : 32
Başarı Puanı : 1037

Karakter Sayfası
Nick Name: Homeros5
Character: STR MG
Level:
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Left_bar_bleue400/400Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Geri: Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar   Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyC.tesi Ekim 03, 2009 12:45 pm

normalde olması lazım. Kullandığın browser, firefox ve ya internet explorer olmak zorunda. Henüz google chrome, opera vs. de çalışmıyor. Bilgisayarını oyunu yükledikten sonra baştan başlat. Internet explorer ile girip bir kez daha dene. Bunu denerken kullanıcı girişi yapmayı unutma siteden.
http://www.aynaayna.org
cem1899
Noob
Noob
cem1899

Erkek

Karakter Sayfası
Nick Name:
Character:
Level:

MesajKonu: Geri: Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar   Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyC.tesi Ekim 03, 2009 12:53 pm

gene aynı sorun var
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar   Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyC.tesi Ekim 03, 2009 12:57 pm

msn in varsa Batu arkadaşımızın online destek verdiği bir msn grubu var. eğer aktif ise şu an sana oradan yardımcı olabilirler.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Kanuni
Moderator
Moderator
Kanuni

Erkek
Nereden : Eskişehir
İtibar : 31
Başarı Puanı : 618

Karakter Sayfası
Nick Name: Kanuni
Character: DL ( STR )
Level:

MesajKonu: Geri: Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar   Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyC.tesi Ekim 03, 2009 8:04 pm

oyuna masaüntündeki simgeden değil siteden giriş yapıp öle gireceksin. Siteye gir login yap ve solda çıkan START GAME butonuna bas ve gir. Kolay gelsin.
https://muonline.canadian-forum.com
cem1899
Noob
Noob
cem1899

Erkek

Karakter Sayfası
Nick Name:
Character:
Level:

MesajKonu: Geri: Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar   Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyC.tesi Ekim 03, 2009 8:07 pm

sorunu cozdum arklar sagolun
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar   Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyPaz Ekim 04, 2009 7:46 am

Kanuni demiş ki:
oyuna masaüntündeki simgeden değil siteden giriş yapıp öle gireceksin. Siteye gir login yap ve solda çıkan START GAME butonuna bas ve gir. Kolay gelsin.

evet ya onu söylemek hiç aklıma gelmemişti. Smile
claude
Noob
Noob
claude

Erkek
Nereden : istanbul
Başarı Puanı : 33

Karakter Sayfası
Nick Name: cLauDe1
Character: DW
Level:
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Left_bar_bleue180/400Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Empty_bar_bleue  (180/400)

MesajKonu: Geri: Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar   Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyPerş. Ekim 15, 2009 7:39 am

START GAME'e basınca bi dosya iniyo onu yklyrm ve hala "the game client is loaded only through the offical website. closing the application please try again." Hatasını alyrm :/
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar   Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyPerş. Ekim 15, 2009 8:00 am

o indirdiğin programı kurduktan sonra oyuna masaüstündeki simgeden girmeyeceksin... Yine start buttonuna basacaksan netten.

daha detaylı bilgi için bakabilirsin ;
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
claude
Noob
Noob
claude

Erkek
Nereden : istanbul
Başarı Puanı : 33

Karakter Sayfası
Nick Name: cLauDe1
Character: DW
Level:
Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Left_bar_bleue180/400Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar Empty_bar_bleue  (180/400)

MesajKonu: Geri: Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar   Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyPerş. Ekim 15, 2009 11:43 am

Tskr ederm Smile
casus64100
Noob
Noob
casus64100

Erkek
Nereden : Uşak
Başarı Puanı : 2

MesajKonu: Geri: Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar   Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar EmptyC.tesi Kas. 13, 2010 10:59 am

çok saolun kardeşlik valla bu problemi çözenlere çok tşk ediyorum Wink

Oyuna Giremiyorum Bi el Atın Ağalar
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Oyunu Kurdum Fakat Giremiyorum..