MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MU ONLINE

Mu Online hakkında herşeyi bu forumda bulacaksınız.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Tüm WEBZEN server oyuncularına duyuru !!! WEBZEN serverlarında şu anda AFK kalanları oyun içinden BAN lıyorlar söylentisi dolaşmakta. Ortada net bir şey olmazasa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek sizlere bu konuda dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz.
Aramızda bir köstebek ( hain ) var! DİKKAT !!! Bu hain kişinin belirgin olarak yaptığı rahatsızlık, guild içerisindeki arkadaşlardan, item isteyip, itemlarını çalmak üzerinedir. Bunu şu şekilde gerçekleştiriyor; Sizin sevip saydığınız bir arkadaşınızın ve ya abinizin oyundaki nick name ina yakın bir nick name li char açıp sizden item istiyor. Hemen getirecem ve ya basacam verecem ve ya satıp sana daha iyisini getirecem gibi sözlerle TÜRK arkadaşlarını kandırıyor. En son görüldüğü char isimleri Homeros12, Mehmedi26 dır. Size bu konuda dikkat etmenizi önerir, sadece tanıdığınız charlardan item alışverişi yapmanızı önemle rica ederiz. Bu benim yeni charım deyip gelen kişilere 2. kez düşünmeden lütfen item vermeyin. Öyle birşey gelirse başınıza benim tanıdığım char ile gel öyle verebilirim deyip geçin. Bilgilerinize... MUONLINE FORUM YÖNETİCİLERİ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Salı Ağus. 01, 2017 10:54 am tarihinde online oldu.
En son konular
» 2 Dynamic Server ile DigmuOnline Season 8 EP 3 Sizlerle.
Bir Bakarmısınız? EmptyPerş. Şub. 02, 2017 6:21 pm tarafından digmu

» Kimse varmı ?
Bir Bakarmısınız? EmptyCuma Kas. 20, 2015 11:15 am tarafından Neqative-X

» Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?
Bir Bakarmısınız? EmptyCuma Nis. 17, 2015 10:00 pm tarafından dedetorun

» helheim
Bir Bakarmısınız? EmptyPerş. Eyl. 25, 2014 4:51 pm tarafından ultraking07

» Guild Alliance Nasıl Bozulur
Bir Bakarmısınız? EmptyC.tesi Mayıs 10, 2014 9:01 pm tarafından mesuttkgz

» x99999999999 ArenaMu Season4 1.06A x999999999999
Bir Bakarmısınız? EmptyPaz Nis. 06, 2014 6:14 pm tarafından blecart

» MUONLINE TURKEY+MUOLYMPOS 97D HARD SERVER 50 EXP
Bir Bakarmısınız? EmptySalı Nis. 01, 2014 11:38 pm tarafından borali

» Satılık Mu Online Account
Bir Bakarmısınız? EmptyPerş. Kas. 28, 2013 3:26 am tarafından emresahin

» VRATZA MU ONLİNE
Bir Bakarmısınız? EmptyC.tesi Ekim 05, 2013 6:53 pm tarafından hamanoras

En iyi yollayıcılar
Homeros
Bir Bakarmısınız? Vote_lcapBir Bakarmısınız? Voting_barBir Bakarmısınız? Vote_rcap 
Alfaqu
Bir Bakarmısınız? Vote_lcapBir Bakarmısınız? Voting_barBir Bakarmısınız? Vote_rcap 
Kanuni
Nova_SM
CABBAR
King5106
BİLGE
Neqative-X
ExeLanSs
Alsancak
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumu yeterli buluyor musunuz?
Çok faydalı oluyor
Bir Bakarmısınız? Vote_lcap73%Bir Bakarmısınız? Vote_rcap
 73% [ 46 ]
Az faydalı oluyor
Bir Bakarmısınız? Vote_lcap13%Bir Bakarmısınız? Vote_rcap
 13% [ 8 ]
Pek faydalı olmuyor
Bir Bakarmısınız? Vote_lcap14%Bir Bakarmısınız? Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Toplam Oylar : 63
Webzen 1 haziranda oyunu devir alıyor.
Sezon 4 hakkında bilgi edinildikçe foruma girilecektir. Sizlerde edindiğiniz sezon 4 ile ilgili bilgileri ve yenilikleri bizlerle paylaşın 100 forum başarı puanı kazanın.
Galeri
Bir Bakarmısınız? Empty
Istatistikler
Toplam 588 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: nukert

Kullanıcılarımız toplam 3620 mesaj attılar bunda 838 konu
Anahtar-kelime

Bir Bakarmısınız?

2 posters
YazarMesaj
Neqative-X
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Neqative-X

Erkek
Nereden : Balıkesir/Akcay
İtibar : -3
Başarı Puanı : 148

Karakter Sayfası
Nick Name: Hardcore74
Character: DK
Level:
Bir Bakarmısınız? Left_bar_bleue0/400Bir Bakarmısınız? Empty_bar_bleue  (0/400)

Bir Bakarmısınız? Empty
MesajKonu: Bir Bakarmısınız?   Bir Bakarmısınız? EmptyPerş. Nis. 09, 2009 8:13 am

Nedense Forumda bir durgunluk ve oyunda da turk olarak kimseyi göremiyorum + Guild neden kapanıyor anlamadım :S sorun nedir abiler yani ne diyim ben eski sayılırım salih ömer abi falan iste ben hepsinin tanıdık tanımadık herkezi seviyorum forumda oyunda da yardım edebileceğim kadar yardım ederim ama guild neden kapanıyor .Kapanmassa iyi olurdu ama kapanırsa birisi Türk guildi kursun kardesler yoksa ben kurayım siz gelin master kim olacak anket vs de yapabiliriz. Ama yeter ki türk guildi olsun master da "Ömer abi" Olsun... :S:S:S Cok üzüldüm :S Sad
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek
Nereden : İstanbul
İtibar : 32
Başarı Puanı : 1037

Karakter Sayfası
Nick Name: Homeros5
Character: STR MG
Level:
Bir Bakarmısınız? Left_bar_bleue400/400Bir Bakarmısınız? Empty_bar_bleue  (400/400)

Bir Bakarmısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bir Bakarmısınız?   Bir Bakarmısınız? EmptyPerş. Nis. 09, 2009 11:09 am

Merhaba Ozancım. Guild kapandı ancak içinde yer alanlar dağılmadı. sadece gokturks olarak değil ismi o kadar. şu an hale hazırda birçok türk arkadaşımızın açmış olduğu türk guildleri mevcut. Çok yakında bunun sebebini mail adreslerinize yazacam. Buradan sadece şunu belirtebilirim sana, Türkler bir araya gelemez. Birbirimize saygımız çünkü yeterince yok. Neyse, yeni bir türk guildi kurmaya gerek varmı yokmu onu söyleyemem ama ben başında olamam, eskisi kadar sık giremiyorum oyuna. şu an kanuni (cücü) arkadaşımızın ottomans guildi var. birde The TURKS guildi var. bir arada TURKEY diye bir guild görmüştüm. bunlardan birini tercih edebilirsin.
http://www.aynaayna.org
Neqative-X
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Neqative-X

Erkek
Nereden : Balıkesir/Akcay
İtibar : -3
Başarı Puanı : 148

Karakter Sayfası
Nick Name: Hardcore74
Character: DK
Level:
Bir Bakarmısınız? Left_bar_bleue0/400Bir Bakarmısınız? Empty_bar_bleue  (0/400)

Bir Bakarmısınız? Empty
MesajKonu: Geri: Bir Bakarmısınız?   Bir Bakarmısınız? EmptyPerş. Nis. 09, 2009 1:54 pm

Off yaa bune ömer abi SadSadSad Ben Kurarım Kendim bir fark yok nasıl olsa :S Gelenler gelir gelmeyen kalsın.Ama unutmayın ki ben burdayım hertürlü yardım edebilirim.
"Türkler bir araya gelemez" neden saygısızlık mı yapıyoruz veya yapıyorlar? Bana P.M at konusalım bir ömer abi uzun zaman oldu sanırım :)Evet Arkadaslar NoWayOut isimli bir clan kurmak istiyorum gelmek isteyen arkadaslar bana bildirsin ömer abi sende qel online olmasanda qel ben sana veya baska büyüğe saygısızlık yapmadıgıma inanıyorum :S Lütfen Pm at :S

Bir Bakarmısınız?
1 sayfadaki 1 sayfası