MU ONLINE
Üye deðilseniz sizi de MU ONLINE ýn büyük TÜRK birlikteliðine davet ediyoruz. Oyun dan alacaðýnýz tadý daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaþlardan orta seviye ve uzman oyuncularýn sorunlarýna kadar kafanýza takýlan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. Ýyi Eðlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Üye deðilseniz sizi de MU ONLINE ýn büyük TÜRK birlikteliðine davet ediyoruz. Oyun dan alacaðýnýz tadý daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaþlardan orta seviye ve uzman oyuncularýn sorunlarýna kadar kafanýza takýlan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. Ýyi Eðlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MU ONLINE

Mu Online hakkýnda herþeyi bu forumda bulacaksýnýz.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayýt OlKayýt Ol  Giriþ yap  
Tüm WEBZEN server oyuncularýna duyuru !!! WEBZEN serverlarýnda þu anda AFK kalanlarý oyun içinden BAN lýyorlar söylentisi dolaþmakta. Ortada net bir þey olmazasa da ateþ olmayan yerden duman çýkmaz diyerek sizlere bu konuda dikkatli olmanýz konusunda uyarýyoruz.
Aramýzda bir köstebek ( hain ) var! DÝKKAT !!! Bu hain kiþinin belirgin olarak yaptýðý rahatsýzlýk, guild içerisindeki arkadaþlardan, item isteyip, itemlarýný çalmak üzerinedir. Bunu þu þekilde gerçekleþtiriyor; Sizin sevip saydýðýnýz bir arkadaþýnýzýn ve ya abinizin oyundaki nick name ina yakýn bir nick name li char açýp sizden item istiyor. Hemen getirecem ve ya basacam verecem ve ya satýp sana daha iyisini getirecem gibi sözlerle TÜRK arkadaþlarýný kandýrýyor. En son görüldüðü char isimleri Homeros12, Mehmedi26 dýr. Size bu konuda dikkat etmenizi önerir, sadece tanýdýðýnýz charlardan item alýþveriþi yapmanýzý önemle rica ederiz. Bu benim yeni charým deyip gelen kiþilere 2. kez düþünmeden lütfen item vermeyin. Öyle birþey gelirse baþýnýza benim tanýdýðým char ile gel öyle verebilirim deyip geçin. Bilgilerinize... MUONLINE FORUM YÖNETÝCÝLERÝ
Giriþ yap
Kullanýcý Adý:
Þifre:
Beni hatýrla: 
:: Þifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 3 kullanýcý online :: 0 Kayýtlý, 0 Gizli ve 3 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kiþi Salý Aðus. 01, 2017 10:54 am tarihinde online oldu.
En son konular
» 2 Dynamic Server ile DigmuOnline Season 8 EP 3 Sizlerle.
dark lordlarda yeni bug EmptyPerþ. Þub. 02, 2017 6:21 pm tarafýndan digmu

» Kimse varmý ?
dark lordlarda yeni bug EmptyCuma Kas. 20, 2015 11:15 am tarafýndan Neqative-X

» Oyunda özlediðiniz arkadaþlarýnýz?
dark lordlarda yeni bug EmptyCuma Nis. 17, 2015 10:00 pm tarafýndan dedetorun

» helheim
dark lordlarda yeni bug EmptyPerþ. Eyl. 25, 2014 4:51 pm tarafýndan ultraking07

» Guild Alliance Nasýl Bozulur
dark lordlarda yeni bug EmptyC.tesi Mayýs 10, 2014 9:01 pm tarafýndan mesuttkgz

» x99999999999 ArenaMu Season4 1.06A x999999999999
dark lordlarda yeni bug EmptyPaz Nis. 06, 2014 6:14 pm tarafýndan blecart

» MUONLINE TURKEY+MUOLYMPOS 97D HARD SERVER 50 EXP
dark lordlarda yeni bug EmptySalý Nis. 01, 2014 11:38 pm tarafýndan borali

» Satýlýk Mu Online Account
dark lordlarda yeni bug EmptyPerþ. Kas. 28, 2013 3:26 am tarafýndan emresahin

» VRATZA MU ONLÝNE
dark lordlarda yeni bug EmptyC.tesi Ekim 05, 2013 6:53 pm tarafýndan hamanoras

En iyi yollayýcýlar
Homeros
dark lordlarda yeni bug Vote_lcapdark lordlarda yeni bug Voting_bardark lordlarda yeni bug Vote_rcap 
Alfaqu
dark lordlarda yeni bug Vote_lcapdark lordlarda yeni bug Voting_bardark lordlarda yeni bug Vote_rcap 
Kanuni
Nova_SM
CABBAR
King5106
BÝLGE
Neqative-X
ExeLanSs
Alsancak
Arama

Sonuç :

Rechercher çýkýntý araþtýrma
Anket
Forumu yeterli buluyor musunuz?
Çok faydalý oluyor
dark lordlarda yeni bug Vote_lcap73%dark lordlarda yeni bug Vote_rcap
 73% [ 46 ]
Az faydalý oluyor
dark lordlarda yeni bug Vote_lcap13%dark lordlarda yeni bug Vote_rcap
 13% [ 8 ]
Pek faydalý olmuyor
dark lordlarda yeni bug Vote_lcap14%dark lordlarda yeni bug Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Toplam Oylar : 63
Webzen 1 haziranda oyunu devir alýyor.
Sezon 4 hakkýnda bilgi edinildikçe foruma girilecektir. Sizlerde edindiðiniz sezon 4 ile ilgili bilgileri ve yenilikleri bizlerle paylaþýn 100 forum baþarý puaný kazanýn.
Galeri
dark lordlarda yeni bug Empty
Istatistikler
Toplam 588 kayýtlý kullanýcýmýz var
Son kaydolan kullanýcýmýz: nukert

Kullanýcýlarýmýz toplam 3620 mesaj attýlar bunda 838 konu
Anahtar-kelime

dark lordlarda yeni bug

Aþaða gitmek 
2 posters
YazarMesaj
chesturko
Noob
Noob
chesturko

Erkek
Mesaj Sayýsý : 17
Yaþ : 34
Nereden : icarus
Ýtibar : 0
Baþarý Puaný : 23
Kayýt tarihi : 19/03/08

Karakter Sayfasý
Nick Name: Saymesumon
Character: DL ( Cmnd )
Level:
dark lordlarda yeni bug Left_bar_bleue310/400dark lordlarda yeni bug Empty_bar_bleue  (310/400)

MesajKonu: dark lordlarda yeni bug   dark lordlarda yeni bug EmptyÇarþ. Eyl. 17, 2008 1:27 pm

arkadaşlar yaklaşık 1.5 aydır 120 lvl dl mi kasmaya çalışıom çok şükür sonunda 310 lvl oldu
ama bu 45 gün bana zehir oldu..Neden mi?sürekli disconnect oldum serverdan meğerse fire burst skill i ni kullanan tüm dark lordlarda bu disconnect olayı warmış arkadaşlar dark lord kasarken fire burst kullanmayalım disconnect yapıo sadece bende değil tüm dark lordlarda bu sorun warmış hatta yabancılar paylaşım sitesine video göndermiş falan bu bug umarım çözülür ilginize beyler...
Sayfa baþýna dön Aþaða gitmek
Boomerang
Noob
Noob
Boomerang

Erkek
Mesaj Sayýsý : 5
Yaþ : 31
Nereden : Ankara
Ýtibar : 0
Baþarý Puaný : 0
Kayýt tarihi : 02/10/08

MesajKonu: Geri: dark lordlarda yeni bug   dark lordlarda yeni bug EmptyPerþ. Ekim 02, 2008 9:29 pm

aynen sinir oluyordum abi
ds~bc yapamaz olmuþtum,kredi aldým kullanamýordum
icarusta kýlçýk awlýom drakanlar brz fazla vuruyordu 1 açýlýo geberior sonrada dc :S
ama sanki brz geçti gibi bu ara...
Sayfa baþýna dön Aþaða gitmek

dark lordlarda yeni bug
Sayfa baþýna dön 
1 sayfadaki 1 sayfasý
 Similar topics
-
» Dark Lord Dark Knight Set