MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MU ONLINE

Mu Online hakkında herşeyi bu forumda bulacaksınız.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Tüm WEBZEN server oyuncularına duyuru !!! WEBZEN serverlarında şu anda AFK kalanları oyun içinden BAN lıyorlar söylentisi dolaşmakta. Ortada net bir şey olmazasa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek sizlere bu konuda dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz.
Aramızda bir köstebek ( hain ) var! DİKKAT !!! Bu hain kişinin belirgin olarak yaptığı rahatsızlık, guild içerisindeki arkadaşlardan, item isteyip, itemlarını çalmak üzerinedir. Bunu şu şekilde gerçekleştiriyor; Sizin sevip saydığınız bir arkadaşınızın ve ya abinizin oyundaki nick name ina yakın bir nick name li char açıp sizden item istiyor. Hemen getirecem ve ya basacam verecem ve ya satıp sana daha iyisini getirecem gibi sözlerle TÜRK arkadaşlarını kandırıyor. En son görüldüğü char isimleri Homeros12, Mehmedi26 dır. Size bu konuda dikkat etmenizi önerir, sadece tanıdığınız charlardan item alışverişi yapmanızı önemle rica ederiz. Bu benim yeni charım deyip gelen kişilere 2. kez düşünmeden lütfen item vermeyin. Öyle birşey gelirse başınıza benim tanıdığım char ile gel öyle verebilirim deyip geçin. Bilgilerinize... MUONLINE FORUM YÖNETİCİLERİ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 4 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 4 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Salı Ağus. 01, 2017 10:54 am tarihinde online oldu.
En son konular
» 2 Dynamic Server ile DigmuOnline Season 8 EP 3 Sizlerle.
set item optiyon lu itemnler EmptyPerş. Şub. 02, 2017 6:21 pm tarafından digmu

» Kimse varmı ?
set item optiyon lu itemnler EmptyCuma Kas. 20, 2015 11:15 am tarafından Neqative-X

» Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?
set item optiyon lu itemnler EmptyCuma Nis. 17, 2015 10:00 pm tarafından dedetorun

» helheim
set item optiyon lu itemnler EmptyPerş. Eyl. 25, 2014 4:51 pm tarafından ultraking07

» Guild Alliance Nasıl Bozulur
set item optiyon lu itemnler EmptyC.tesi Mayıs 10, 2014 9:01 pm tarafından mesuttkgz

» x99999999999 ArenaMu Season4 1.06A x999999999999
set item optiyon lu itemnler EmptyPaz Nis. 06, 2014 6:14 pm tarafından blecart

» MUONLINE TURKEY+MUOLYMPOS 97D HARD SERVER 50 EXP
set item optiyon lu itemnler EmptySalı Nis. 01, 2014 11:38 pm tarafından borali

» Satılık Mu Online Account
set item optiyon lu itemnler EmptyPerş. Kas. 28, 2013 3:26 am tarafından emresahin

» VRATZA MU ONLİNE
set item optiyon lu itemnler EmptyC.tesi Ekim 05, 2013 6:53 pm tarafından hamanoras

En iyi yollayıcılar
Homeros
set item optiyon lu itemnler Vote_lcapset item optiyon lu itemnler Voting_barset item optiyon lu itemnler Vote_rcap 
Alfaqu
set item optiyon lu itemnler Vote_lcapset item optiyon lu itemnler Voting_barset item optiyon lu itemnler Vote_rcap 
Kanuni
Nova_SM
CABBAR
King5106
BİLGE
Neqative-X
ExeLanSs
Alsancak
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumu yeterli buluyor musunuz?
Çok faydalı oluyor
set item optiyon lu itemnler Vote_lcap73%set item optiyon lu itemnler Vote_rcap
 73% [ 46 ]
Az faydalı oluyor
set item optiyon lu itemnler Vote_lcap13%set item optiyon lu itemnler Vote_rcap
 13% [ 8 ]
Pek faydalı olmuyor
set item optiyon lu itemnler Vote_lcap14%set item optiyon lu itemnler Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Toplam Oylar : 63
Webzen 1 haziranda oyunu devir alıyor.
Sezon 4 hakkında bilgi edinildikçe foruma girilecektir. Sizlerde edindiğiniz sezon 4 ile ilgili bilgileri ve yenilikleri bizlerle paylaşın 100 forum başarı puanı kazanın.
Galeri
set item optiyon lu itemnler Empty
Istatistikler
Toplam 588 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: nukert

Kullanıcılarımız toplam 3620 mesaj attılar bunda 838 konu
Anahtar-kelime

set item optiyon lu itemnler

5 posters
YazarMesaj
deniz
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
deniz

Erkek
Nereden : helheim
İtibar : 0
Başarı Puanı : 60

Karakter Sayfası
Nick Name: Crydeniz
Character: EE
Level:
set item optiyon lu itemnler Left_bar_bleue110/400set item optiyon lu itemnler Empty_bar_bleue  (110/400)

MesajKonu: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptySalı Tem. 29, 2008 5:26 pm

set item optiyon lu itemnler ne farkı var altında bir sürü yazı felan var ne faydası var onların mesaal ceto odin
http://dg.net46.net/
Alfaqu
Administrator
Administrator
Alfaqu

Erkek
Nereden : Mabet ~ istanbul ~ Turkiye
İtibar : 10
Başarı Puanı : 832

MesajKonu: Geri: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptySalı Tem. 29, 2008 7:06 pm

bilgiler bölümünün içindeki set'ler ile ilgili kısma bak ....
deniz
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
deniz

Erkek

Karakter Sayfası
Level:
set item optiyon lu itemnler Left_bar_bleue110/400set item optiyon lu itemnler Empty_bar_bleue  (110/400)

MesajKonu: Geri: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptyÇarş. Tem. 30, 2008 9:32 am

analamdım odan bişey mesala odin set giycem bana artısı ne
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek
Nereden : İstanbul
İtibar : 32
Başarı Puanı : 1037

Karakter Sayfası
Nick Name: Homeros5
Character: STR MG
Level:
set item optiyon lu itemnler Left_bar_bleue400/400set item optiyon lu itemnler Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Geri: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptyÇarş. Tem. 30, 2008 10:19 am

Büyülü setlerin ekstra özellikleri vardır. Sana ekstra atak gücü ekstra defance ekstra hp vs gibi artılar katar.
http://www.aynaayna.org
deniz
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
deniz

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptyÇarş. Tem. 30, 2008 1:01 pm

set tamamını takınca mı
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek

Karakter Sayfası
Level:
set item optiyon lu itemnler Left_bar_bleue400/400set item optiyon lu itemnler Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Geri: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptyÇarş. Tem. 30, 2008 1:43 pm

evet. eksik takınca bazen bir kısım özellikleri açıyor. Tamamını takınca tümü açılıyor.
Alfaqu
Administrator
Administrator
Alfaqu

Erkek
Nereden : Mabet ~ istanbul ~ Turkiye
İtibar : 10
Başarı Puanı : 832

MesajKonu: Geri: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptyÇarş. Tem. 30, 2008 2:13 pm

büyülü setler diyer setler gibi 5 parça olmayabilir ..
mesela eldiven + armor + yüzük + helm den oluşan 4 lü set olabilir. (anubis) eksik parçaların (panth + boot) o sete uygun normal set parçaları ile tamamlanmaları gerekmektedir (legandery) ..
deniz
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
deniz

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptyÇarş. Tem. 30, 2008 4:05 pm

odinler kaç parça
09alice09
Noob
Noob
09alice09

Erkek
Nereden : istanbul
Başarı Puanı : 57

MesajKonu: Geri: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptyPtsi Haz. 01, 2009 6:58 pm

merhaba ben oyuna yenı basladım yenı derken 1 ay oldu..sıze bı sorum olucak konuyla alakası olmaya bılır ama....ben pazarda dolasırken adamlar +13 mavi yanan elbise satıyolar 9999 dan bnm elıme 9999 para gectı gıyeblıcegım bı elbıseyı alım dedım ama alınmadı bunu ne oldugunu acılarmısınız (ben ömer mu yu secdım^^)
09alice09
Noob
Noob
09alice09

Erkek

MesajKonu: Geri: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptyPtsi Haz. 01, 2009 7:01 pm

ya bıde (1 hazıran da ) oyuna gıremıyorum start gelmıyo sızdede aynısı olurmu.... Evil or Very Mad

Lütfen konuyla ilgisiz mesaj atmayalım...
Kanuni
Moderator
Moderator
Kanuni

Erkek
Nereden : Eskişehir
İtibar : 31
Başarı Puanı : 618

Karakter Sayfası
Nick Name: Kanuni
Character: DL ( STR )
Level:

MesajKonu: Geri: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptyPtsi Haz. 01, 2009 7:05 pm

09alice09 demiş ki:
merhaba ben oyuna yenı basladım yenı derken 1 ay oldu..sıze bı sorum olucak konuyla alakası olmaya bılır ama....ben pazarda dolasırken adamlar +13 mavi yanan elbise satıyolar 9999 dan bnm elıme 9999 para gectı gıyeblıcegım bı elbıseyı alım dedım ama alınmadı bunu ne oldugunu acılarmısınız (ben ömer mu yu secdım^^)

Şöle ki. Oyunun formatı gereği bir karakterin üstünde max. 2 milyar zen buluna bilir. O malzemeleri marketlerine koyanların üstlerinde 2 milyar zen var. Dolayısıyla ordan bi item almaya çalışdığın zaman
"invatory full" diye yazar. Kısacası onlar vitrin yapıyolar. Teşhir içindir Satılamaz :d
https://muonline.canadian-forum.com
09alice09
Noob
Noob
09alice09

Erkek

MesajKonu: Geri: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptyPtsi Haz. 01, 2009 7:06 pm

walla bukadar cabuk cevap gelebılecegını dusunmuyodum cok saol ^^
09alice09
Noob
Noob
09alice09

Erkek

MesajKonu: Geri: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptyPtsi Haz. 01, 2009 7:09 pm

ya pekı ben oyuna gıremıyorum sız gırebılıyomusunuz ....?????
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptySalı Haz. 02, 2009 8:31 am

Oyun geçiş döneminde. yeni sezona geçiyor. k2 den çıktı artık oyun.webzen aldı serverları. 10 gün sonra girebileceksin.
09alice09
Noob
Noob
09alice09

Erkek

MesajKonu: Geri: set item optiyon lu itemnler   set item optiyon lu itemnler EmptySalı Haz. 02, 2009 8:37 am

ya pekı bu ekran ısını hallederlermı donmu buldugun yerı bıdaha bulamıyosun ezberlemeden..sonra ekranı assagıya indiremiyorum onun prog warmı warsa paylasırmısınız....

set item optiyon lu itemnler
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» +0 item!
» item bulma
» S>JEWEL VEYA ITEM = TL
» item sorunu-genel sorun