MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MU ONLINE

Mu Online hakkında herşeyi bu forumda bulacaksınız.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Tüm WEBZEN server oyuncularına duyuru !!! WEBZEN serverlarında şu anda AFK kalanları oyun içinden BAN lıyorlar söylentisi dolaşmakta. Ortada net bir şey olmazasa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek sizlere bu konuda dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz.
Aramızda bir köstebek ( hain ) var! DİKKAT !!! Bu hain kişinin belirgin olarak yaptığı rahatsızlık, guild içerisindeki arkadaşlardan, item isteyip, itemlarını çalmak üzerinedir. Bunu şu şekilde gerçekleştiriyor; Sizin sevip saydığınız bir arkadaşınızın ve ya abinizin oyundaki nick name ina yakın bir nick name li char açıp sizden item istiyor. Hemen getirecem ve ya basacam verecem ve ya satıp sana daha iyisini getirecem gibi sözlerle TÜRK arkadaşlarını kandırıyor. En son görüldüğü char isimleri Homeros12, Mehmedi26 dır. Size bu konuda dikkat etmenizi önerir, sadece tanıdığınız charlardan item alışverişi yapmanızı önemle rica ederiz. Bu benim yeni charım deyip gelen kişilere 2. kez düşünmeden lütfen item vermeyin. Öyle birşey gelirse başınıza benim tanıdığım char ile gel öyle verebilirim deyip geçin. Bilgilerinize... MUONLINE FORUM YÖNETİCİLERİ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir :: 1 Arama motorları

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Salı Ağus. 01, 2017 10:54 am tarihinde online oldu.
En son konular
» 2 Dynamic Server ile DigmuOnline Season 8 EP 3 Sizlerle.
Zengin olmak isteyenler için event... EmptyPerş. Şub. 02, 2017 6:21 pm tarafından digmu

» Kimse varmı ?
Zengin olmak isteyenler için event... EmptyCuma Kas. 20, 2015 11:15 am tarafından Neqative-X

» Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?
Zengin olmak isteyenler için event... EmptyCuma Nis. 17, 2015 10:00 pm tarafından dedetorun

» helheim
Zengin olmak isteyenler için event... EmptyPerş. Eyl. 25, 2014 4:51 pm tarafından ultraking07

» Guild Alliance Nasıl Bozulur
Zengin olmak isteyenler için event... EmptyC.tesi Mayıs 10, 2014 9:01 pm tarafından mesuttkgz

» x99999999999 ArenaMu Season4 1.06A x999999999999
Zengin olmak isteyenler için event... EmptyPaz Nis. 06, 2014 6:14 pm tarafından blecart

» MUONLINE TURKEY+MUOLYMPOS 97D HARD SERVER 50 EXP
Zengin olmak isteyenler için event... EmptySalı Nis. 01, 2014 11:38 pm tarafından borali

» Satılık Mu Online Account
Zengin olmak isteyenler için event... EmptyPerş. Kas. 28, 2013 3:26 am tarafından emresahin

» VRATZA MU ONLİNE
Zengin olmak isteyenler için event... EmptyC.tesi Ekim 05, 2013 6:53 pm tarafından hamanoras

En iyi yollayıcılar
Homeros
Zengin olmak isteyenler için event... Vote_lcapZengin olmak isteyenler için event... Voting_barZengin olmak isteyenler için event... Vote_rcap 
Alfaqu
Zengin olmak isteyenler için event... Vote_lcapZengin olmak isteyenler için event... Voting_barZengin olmak isteyenler için event... Vote_rcap 
Kanuni
Nova_SM
CABBAR
King5106
BİLGE
Neqative-X
ExeLanSs
Alsancak
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumu yeterli buluyor musunuz?
Çok faydalı oluyor
Zengin olmak isteyenler için event... Vote_lcap73%Zengin olmak isteyenler için event... Vote_rcap
 73% [ 46 ]
Az faydalı oluyor
Zengin olmak isteyenler için event... Vote_lcap13%Zengin olmak isteyenler için event... Vote_rcap
 13% [ 8 ]
Pek faydalı olmuyor
Zengin olmak isteyenler için event... Vote_lcap14%Zengin olmak isteyenler için event... Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Toplam Oylar : 63
Webzen 1 haziranda oyunu devir alıyor.
Sezon 4 hakkında bilgi edinildikçe foruma girilecektir. Sizlerde edindiğiniz sezon 4 ile ilgili bilgileri ve yenilikleri bizlerle paylaşın 100 forum başarı puanı kazanın.
Galeri
Zengin olmak isteyenler için event... Empty
Istatistikler
Toplam 588 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: nukert

Kullanıcılarımız toplam 3620 mesaj attılar bunda 838 konu
Anahtar-kelime

Zengin olmak isteyenler için event...

+3
Alfaqu
Aalrea
Querorz
7 posters
YazarMesaj
Querorz
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Erkek
İtibar : 0
Başarı Puanı : 63

MesajKonu: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptySalı Mayıs 20, 2008 6:53 pm

Merhabalar...

Yakında 4x exp(4 kat experience) eventi olacağı haberini aldım.Fakat öss yaklaştığı için bu eventten faydalanamayacağım.Fakat guild üyelerimizden birisi benim şifremi alıp level kasmayı kabul ederse iyi miktarda bless vereceğim.

Üstelik bu event başlamadan önce premium alacağım ve 12 kat experience alacak beni kasacak olan kişi.

Şimdi biraz tanıtayım karakterimi
*Karakter event günü 70 level civarı olacak ve bir DW(büyücü)
*Karakterin üstünde sphinx+7 set olacak
*Karakterin bütün seti tamam olacak,siz sadece level atlayacaksınız.

Kurallar şöyle:
*Beni 84 level yaparsanız 1 bless
*Beni 98 level yaparsanız 2 bless
*Beni 110 level yaparsanız 3 bless
*Beni 120 level yaparsanız 4 bless
*Beni 130 level yaparsanız 5 bless
*Beni 140 level yaparsanız 6 bless
*Beni 149 level yaparsanız 7 bless
*Beni 158 level yaparsanız 8 bless
*Beni 165 level yaparsanız 9 bless
*Beni 172 level yaparsanız 10 bless
*Beni 200 level yaparsanız 15 bless
*Beni 225 level yaparsanız BONUS OLARAK 20 BLESS!
*Daha fazla yapmaya gücünüz yeterse hakkınızı veririm yine...

Arkadaşlar şunu hatırlatayım:
*12 kat experience olduğu için bu levelleri atlamak hiç de zor olmayacak sizin için.
*Karakterin bütün potion paralarını ben ödeyeceğim
*Level kasarken bulduğunuz bütün jeweller ve itemler sizin olacak

Ben güzel bir event düzenlediğimi düşünüyorum,katılmak isteyen veya başka bir fikri olan varsa söyleyebilir.

En son Querorz tarafından Çarş. Mayıs 21, 2008 6:00 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aalrea
Noob
Noob

Erkek
Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptySalı Mayıs 20, 2008 11:17 pm

Güzel event. Haziranda finallerim ve birde işim olmasaydı kesin bunu ben alırdım Smile
Alfaqu
Administrator
Administrator
Alfaqu

Erkek
Nereden : Mabet ~ istanbul ~ Turkiye
İtibar : 10
Başarı Puanı : 832

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 1:50 am

ben düşünürüm olayı Smile
Querorz
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Erkek

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 5:58 am

Düşünün,düşünün,yalnız 4xexp event geliyor.Birini bulamazsam premium almayacağım.Oyüzden çabuk verin cevabı.Zaten başka arkadaşlara da soruyorum oyundan.Bu event her an kapılabilir.
Aalrea
Noob
Noob

Erkek

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 4:10 pm

Bak şimdi sanırım kimse bu teklife okey demiyor. Ben düşündüm aslında bazı şartlarım var eğer bunları kabul edersen bende senin bu eventini kabul ederim.

1-) Başlamadan önce tüm değerli eşyalarını storage'ına koyacak ve storage'ını kilitleyeceksin. İnventory ve pazar alanı bomboş olacak.
2-) Başlangıçta 70lvl le zaten kullanamazsın ama gerekli puanı topladığında sana kendi armorlarımı vereceğim. GS+7+12 en azından sphnx +7+12 den daha iyiler ve daha iy bölgelerde kasmaya yardımcı olur. Ve event bitiş günü geri alacağım.
3-) Her akşam en azından 15 dakika oyuna girip o gün elde edilmiş olan char puanlarını gerekli yerlere dağıtacaksın. Böylece beni sadece tek bir alanda kasmaktan kurtaraksın.
4-) Başlangıçta inventoryde sadece 5m gibi bir para olacak. buda potionlar için gerekli olacak. Event boyunca düşen her türlü jewel event sonunda event ödülüne dahil olmamak üzere benim olacak.
5-) Karakterin lvli arttıkça daha iyi büyülere gerek duyacağım. Bu da tabiki daha hızlı lvl atlamak için gerekli. Bunları gerektiğinde sana buradan ya da bana vereceğin mail adresinden bildireceğim. Bunları ya sen tedarik edeceksin ya da ilgili parayı inventorye aktarıp benim tedarik etmeme yardımcı olacaksın.
6-) Ve son olarak event sonunda eğer bu şartları kabul edersen bana verdiğin hesap şifresini tümüyle değiştireceksin.

Eğer tüm bu şartları kabul edersen bana mesaj at. 4xp eventinin uzunluğuna kadar charını en az 200lvl e ulaştırabileceğimi düşünüyorum. Tabii pre alırsan.
Querorz
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Erkek

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 5:35 pm

Şartlar bana oldukça uygun Umut Abi.

1)Zaten ben bir arkadaşıma vereceğim bütün değerli eşyalarımı(Not:Birgün benim yaptığımı yapman gerekirse sen de aynısını yap çünkü kişi 9999 tane şifreyi deneyerek kırabilirler.)
2)Ben bu dw nin strenginin daha fazla olmasını istemiyorum.Yani senin armorlarını kullanamam.Ancak 180 levele kadar buff var ve gerek kalacağını düşünmüyorum daha iyi bir sete de.12X experience ile 180 levele kadar en fazla losttower 7 ye gitsen yetecektir diye düşünüyorum.Ayrıca sana karakteri vermeden önce 1 inventory dolusu ANGLE satın alacağım.Hp ve defans çok daha iyi olur bu sayede.
3)Zaten neredeyse sadece energye vereceğin için buna gerek bile kalmayacak.
4)Inventorye en az 20m bırakacağım zaten.Hiçbirşeye dokunmam senin benim karakterimi kasarken bulduğun.
5)Elbette,hallederiz.
6)Bu da problem değil.

Event 4 gün sürecekmiş.Günde 7-8 saat kasman gerekir 180 level olabilmen için.180 den yukarı çıkabileceğini düşünmüyorum çünkü buff bitince sendeki set level almaya hiçbirşekilde yetmeyecektir.

Eğer 180 level yapabilirsen sana 12 Bless öderim,ama eğer 200 yapabilirim diyorsan dene...

4 günde kaç levele ulaşabileceksin abi?
Aalrea
Noob
Noob

Erkek

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 6:20 pm

O halde lvl 180 i zorlamak için elimden geleni yaparım. Ama bu süreçte daha iyisini yapabileceğini düşünen olursa elbetteki engel olmak istemem. Ancak daha iyisini yaparım diyen yoksa benim için uygundur.
Querorz
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Erkek

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptyÇarş. Mayıs 21, 2008 6:42 pm

Şöyle bir şey düşündüm bu arada.2 tane itemi üstünde birakacağım karakterin.Zaten her birisi 5-6 bless.Ben zaten bu event karşılığı 2 item parası ödeyeceğim için bunu kabul eden insan kötü birşey yapmaya yetlenmez diye düşündüm.
Yanlış anlaşılmasın,herhangi biri için düşünüyorum bunu.Umut Abi için söylediğim bişey değil.

2 sene önce yakın arkadaşım setimi çalınca böyle bir insan oldum ben de tabi mazur görün.

Bu sayede Umut Abi defence de buffla birlikte 300 e yakın olur+Angel da işin içine girince pek defans problemin olmaz sanıyorum.

Ozaman senle anlaştık...Ben premium için başvuruyorum bugün-yarın.

Sonra görüşürüz Umut Abi.
Aalrea
Noob
Noob

Erkek

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptyPerş. Mayıs 22, 2008 7:09 am

Ok. Oyun içinde sana e-mail adresimi de verdim. Pre işlemin tamam olunca bana e-mail atabilirsin.
Aalrea
Noob
Noob

Erkek

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptyC.tesi Mayıs 24, 2008 10:03 am

Naber Fatih ne yaptın?
Lordteo
Noob
Noob
Lordteo

MesajKonu: MU DUNYASİ   Zengin olmak isteyenler için event... EmptyPtsi Haz. 02, 2008 4:15 pm

Mu dunyasinda karanlik hukum suruyordu zamanin gelmis gecmis en buyuk ordusuna hukmeden DARK LORD ve onun ordusunun basinda karanlik buyucu olan DARK WİZARD vardi.Bir kahanete gore Dark lordu sadece 1 kisi durdura bilirdi oda omuzunda dragon izi olan bir kilic ustasi,karanlik ordunun zulumlerine boyun eymiyen tek bir irk vardi elfler yanliz onlarda artik zayif dusmus ve sayilari git gide azaliyordu,karanlik hukumdara karsi direne bilmek icin artik tek bir yol kalmisti kutsal dagda(AİDA) yasiyan ve kucuk bir topluluk olan mg'lerle ittifak yapmakti mg ler yari buyucu yari kilicci bir topluluktu,elfler ve mg ler arasinda ittifaki engellemek icin karanlik lord elf diyarina buyuk bi ordu ile saldirmaya hazirlaniyordu tam bu sirada kucuk bir kasaba olan lorencia da kucuk bir cocuk hayata gelmisti ve kahanetteki gibi sirtinda bir dragon izi vardi,kehanet gerceklesiyordu yanliz bu cocuktan darklordun haberi olmaması gerekiyordu elfler bu cocugun buyumesi ve kendini gelistirmesi icin yanlarina aldi aradan 15 sene gecmisti ve mu dunyasi dark lordun zulumu altinda cok ezilmisti artik kahanetteki cocuk buyuk savasa hazir hale gelmisti elfler en iyi adamlarini toplamis yanlarina kilic ustasinida alarak kutsal dagda yasiyan mg diyarina dogru yola koyulmuslardi,kahanetin gerceklestigini duyan karanlik lord kutsal daga, basarinda dark wizardla birlikte buyuk bir ordu gonderir yolda karsilasan 2 ordu savasa baslarlar savas surerken kilic ustasi karanlik buyucuyle duel yapmaya baslarlar kilic ustasinin karanlik buyucuyu oldurmesiyle savas orda sona erer bu dark lord icin buyuk bir kayip olmustur elflerde cok buyuk bir kayip vermislerdir kutsal daga varan elf ordusu burda mg lerle ittifak kurarlar ve ordularini birlestirerek karanlik lordun kalesine dogru yola cıkarlar yolda bu orduya katilan kucuk kucuk topluluklar olmus ve baslarinda kilic ustasi ile cok buyuk bi guce sahip olmuslardir.5 gun sonra iki ordu losttower'da karsilasirlar buyuk savas sonunda baslar iki tarafda buyuk kayip vermektedir buna dayanamiyan kilic ustasi dark lordun karsisina cikar ve saatlerce dovusdukden sonra kilic ustasi dark lordu yenmeyi basarmistir ve kahanet gerceklesmis mu dunyasinda dark lordun zulum gunleri bitmis ve yerini huzura birakmistir mu dunyasinin basina kilic ustasi gecmis ve yillarca bu dunyaya hukmetmistir huzur ve baris icinde

OYLAR BANA Smile saygilarimla: LORD TEO
Querorz
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Erkek

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptySalı Haz. 03, 2008 6:31 am

Yanlış yere yazmışsın İnanç Very Happy .

Bu arada düzenlediğim eventte Aalrea charı 100 levelden 149 levele çıkararak 5B kazanmıştır.
Neqative-X
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Neqative-X

Erkek
Nereden : Balıkesir/Akcay
İtibar : -3
Başarı Puanı : 148

Karakter Sayfası
Nick Name: Hardcore74
Character: DK
Level:
Zengin olmak isteyenler için event... Left_bar_bleue0/400Zengin olmak isteyenler için event... Empty_bar_bleue  (0/400)

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptySalı Haz. 03, 2008 4:06 pm

Very Happy zuhahah Yanlıs Topic.Bak Giderken Sagda Gelirken Solda Kıyıda Kime Sorsan Gösterirler Sana Hikaye Topicini Smile
ibrahim2673
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
ibrahim2673

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:00 pm

Querorz demiş ki:
Yanlış yere yazmışsın İnanç Very Happy .

Bu arada düzenlediğim eventte Aalrea charı 100 levelden 149 levele çıkararak 5B kazanmıştır.

ee yukarda 149 lvl -- 5b yazıyor cocugu kazıklama lol! lol!
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek
Nereden : İstanbul
İtibar : 32
Başarı Puanı : 1037

Karakter Sayfası
Nick Name: Homeros5
Character: STR MG
Level:
Zengin olmak isteyenler için event... Left_bar_bleue400/400Zengin olmak isteyenler için event... Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptyPerş. Haz. 05, 2008 5:59 pm

Ama 70 lvl civarından başlarsa o ücret tarifesi geçerli idi. 100 lvl dan başlamış ya ondan öle. Normal yani Smile
http://www.aynaayna.org
Querorz
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Erkek

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptyCuma Haz. 06, 2008 8:08 am

Ömer Abi haklı.100 levele 2 bless,149 levele 7 blessti.7-2= 5Bless kazandı Aalrea.Ben de bir event yapmış oldum böylece...
30m kaldı Aalreaya borlu olduğum.Yaklaşı 4,5 bless ödendi.
Aalrea
Noob
Noob

Erkek

MesajKonu: Geri: Zengin olmak isteyenler için event...   Zengin olmak isteyenler için event... EmptyCuma Haz. 06, 2008 1:52 pm

Yaw bu tartışmayı yeni gördüm Smile Her şey yolunda bi problem yok

Zengin olmak isteyenler için event...
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Bi event yapsam....