MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MU ONLINE

Mu Online hakkında herşeyi bu forumda bulacaksınız.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Tüm WEBZEN server oyuncularına duyuru !!! WEBZEN serverlarında şu anda AFK kalanları oyun içinden BAN lıyorlar söylentisi dolaşmakta. Ortada net bir şey olmazasa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek sizlere bu konuda dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz.
Aramızda bir köstebek ( hain ) var! DİKKAT !!! Bu hain kişinin belirgin olarak yaptığı rahatsızlık, guild içerisindeki arkadaşlardan, item isteyip, itemlarını çalmak üzerinedir. Bunu şu şekilde gerçekleştiriyor; Sizin sevip saydığınız bir arkadaşınızın ve ya abinizin oyundaki nick name ina yakın bir nick name li char açıp sizden item istiyor. Hemen getirecem ve ya basacam verecem ve ya satıp sana daha iyisini getirecem gibi sözlerle TÜRK arkadaşlarını kandırıyor. En son görüldüğü char isimleri Homeros12, Mehmedi26 dır. Size bu konuda dikkat etmenizi önerir, sadece tanıdığınız charlardan item alışverişi yapmanızı önemle rica ederiz. Bu benim yeni charım deyip gelen kişilere 2. kez düşünmeden lütfen item vermeyin. Öyle birşey gelirse başınıza benim tanıdığım char ile gel öyle verebilirim deyip geçin. Bilgilerinize... MUONLINE FORUM YÖNETİCİLERİ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 13 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 13 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Salı Ağus. 01, 2017 10:54 am tarihinde online oldu.
En son konular
» 2 Dynamic Server ile DigmuOnline Season 8 EP 3 Sizlerle.
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptyPerş. Şub. 02, 2017 6:21 pm tarafından digmu

» Kimse varmı ?
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptyCuma Kas. 20, 2015 11:15 am tarafından Neqative-X

» Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptyCuma Nis. 17, 2015 10:00 pm tarafından dedetorun

» helheim
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptyPerş. Eyl. 25, 2014 4:51 pm tarafından ultraking07

» Guild Alliance Nasıl Bozulur
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptyC.tesi Mayıs 10, 2014 9:01 pm tarafından mesuttkgz

» x99999999999 ArenaMu Season4 1.06A x999999999999
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptyPaz Nis. 06, 2014 6:14 pm tarafından blecart

» MUONLINE TURKEY+MUOLYMPOS 97D HARD SERVER 50 EXP
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptySalı Nis. 01, 2014 11:38 pm tarafından borali

» Satılık Mu Online Account
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptyPerş. Kas. 28, 2013 3:26 am tarafından emresahin

» VRATZA MU ONLİNE
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptyC.tesi Ekim 05, 2013 6:53 pm tarafından hamanoras

En iyi yollayıcılar
Homeros
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Vote_lcapsizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Voting_barsizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Vote_rcap 
Alfaqu
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Vote_lcapsizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Voting_barsizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Vote_rcap 
Kanuni
Nova_SM
CABBAR
King5106
BİLGE
Neqative-X
ExeLanSs
Alsancak
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumu yeterli buluyor musunuz?
Çok faydalı oluyor
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Vote_lcap73%sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Vote_rcap
 73% [ 46 ]
Az faydalı oluyor
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Vote_lcap13%sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Vote_rcap
 13% [ 8 ]
Pek faydalı olmuyor
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Vote_lcap14%sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Toplam Oylar : 63
Webzen 1 haziranda oyunu devir alıyor.
Sezon 4 hakkında bilgi edinildikçe foruma girilecektir. Sizlerde edindiğiniz sezon 4 ile ilgili bilgileri ve yenilikleri bizlerle paylaşın 100 forum başarı puanı kazanın.
Galeri
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Empty
Istatistikler
Toplam 588 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: nukert

Kullanıcılarımız toplam 3620 mesaj attılar bunda 838 konu
Anahtar-kelime

sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff)

4 posters
YazarMesaj
Alfaqu
Administrator
Administrator
Alfaqu

Erkek
Nereden : Mabet ~ istanbul ~ Turkiye
İtibar : 10
Başarı Puanı : 832

MesajKonu: sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff)   sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptyCuma Nis. 25, 2008 3:59 am

bence en az 300 / 350 olan hp yi biraz arttırmalı SM charlar için mana da artsa iyi olur
ben ss deki EE'i tek geçerim ...
Yer: lt8
eski serverda benim SM noob'ken başına gelen bir Buff'lama olayı
SS 'i büyün ve dikkatli inceleyin..........

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

varsa bu EE gibisi tek onunla kundun kesmeye K7 'e giderim... Smile
xP0iS0N
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

İtibar : 0
Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Geri: sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff)   sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptyC.tesi Nis. 26, 2008 2:54 am

aga oha diyorum ya oyunda çok büyük haksızlıklar war emgin hiç mi önemi olmaz ben 5 sene oynıycam sonra karşıma bu adamlar çıkacak beni kesecek nedir bu yaa hak huhuk bitmişSad(
Alfaqu
Administrator
Administrator
Alfaqu

Erkek
Nereden : Mabet ~ istanbul ~ Turkiye
İtibar : 10
Başarı Puanı : 832

MesajKonu: Geri: sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff)   sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptyC.tesi Nis. 26, 2008 3:16 pm

xP0iS0N demiş ki:
aga oha diyorum ya oyunda çok büyük haksızlıklar war emgin hiç mi önemi olmaz ben 5 sene oynıycam sonra karşıma bu adamlar çıkacak beni kesecek nedir bu yaa hak huhuk bitmişSad(
bende sana ohaaaa diyorum ulen bir oku bir klick'le resmi büyüt ne var dikkatli bak
resimdeki sm char bana ait resim bundan yaklaşık 2 sene öncesine ait normal hp 350 civarında EE 'ye pls buff çektim bir buff çaktı HP venüs'e kadar uçtu düşün birde 400 lvl olsaydım ve hp de 1800 lerde olsaydı heralde buff'tan sonra bu galaksiden dışarı taşardı..

ayrıca orada noob bir sm olarak hiç kimseyide kesemezdim zaten ağırlıklı olarak PvN oynarım PvP değil...
xP0iS0N
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Geri: sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff)   sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptyÇarş. Mayıs 07, 2008 1:35 am

aga sen niee üsütne alınıyosun yaa ben o ip..e lere diyorum
Querorz
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Erkek
Başarı Puanı : 63

MesajKonu: Geri: sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff)   sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptyPaz Mayıs 18, 2008 9:16 am

Eskiden böyle bişey yoktu,artık elfler hp'yi artırdığı gibi hp ve mana seviyesini de mi artırıyorlar?
KeFeN
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
KeFeN

Erkek
Nereden : Ankara
Başarı Puanı : 42

Karakter Sayfası
Nick Name: Kinali
Character: STR MG
Level:
sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Left_bar_bleue301/400sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) Empty_bar_bleue  (301/400)

MesajKonu: Geri: sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff)   sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff) EmptyÇarş. Mayıs 28, 2008 1:27 pm

Zuhaha..Kaya abi bu resim sana mı ait gerçekten..Ben bu resmi dediğin gibi 2 sene önce görmüştüm..Tebrikler arkadaşa ne diyim..

sizce bir EE nasıl olmalıdır (işte süper buff)
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-