MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MU ONLINE

Mu Online hakkında herşeyi bu forumda bulacaksınız.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Tüm WEBZEN server oyuncularına duyuru !!! WEBZEN serverlarında şu anda AFK kalanları oyun içinden BAN lıyorlar söylentisi dolaşmakta. Ortada net bir şey olmazasa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek sizlere bu konuda dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz.
Aramızda bir köstebek ( hain ) var! DİKKAT !!! Bu hain kişinin belirgin olarak yaptığı rahatsızlık, guild içerisindeki arkadaşlardan, item isteyip, itemlarını çalmak üzerinedir. Bunu şu şekilde gerçekleştiriyor; Sizin sevip saydığınız bir arkadaşınızın ve ya abinizin oyundaki nick name ina yakın bir nick name li char açıp sizden item istiyor. Hemen getirecem ve ya basacam verecem ve ya satıp sana daha iyisini getirecem gibi sözlerle TÜRK arkadaşlarını kandırıyor. En son görüldüğü char isimleri Homeros12, Mehmedi26 dır. Size bu konuda dikkat etmenizi önerir, sadece tanıdığınız charlardan item alışverişi yapmanızı önemle rica ederiz. Bu benim yeni charım deyip gelen kişilere 2. kez düşünmeden lütfen item vermeyin. Öyle birşey gelirse başınıza benim tanıdığım char ile gel öyle verebilirim deyip geçin. Bilgilerinize... MUONLINE FORUM YÖNETİCİLERİ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Salı Ağus. 01, 2017 10:54 am tarihinde online oldu.
En son konular
» 2 Dynamic Server ile DigmuOnline Season 8 EP 3 Sizlerle.
Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyPerş. Şub. 02, 2017 6:21 pm tarafından digmu

» Kimse varmı ?
Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyCuma Kas. 20, 2015 11:15 am tarafından Neqative-X

» Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?
Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyCuma Nis. 17, 2015 10:00 pm tarafından dedetorun

» helheim
Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyPerş. Eyl. 25, 2014 4:51 pm tarafından ultraking07

» Guild Alliance Nasıl Bozulur
Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyC.tesi Mayıs 10, 2014 9:01 pm tarafından mesuttkgz

» x99999999999 ArenaMu Season4 1.06A x999999999999
Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyPaz Nis. 06, 2014 6:14 pm tarafından blecart

» MUONLINE TURKEY+MUOLYMPOS 97D HARD SERVER 50 EXP
Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptySalı Nis. 01, 2014 11:38 pm tarafından borali

» Satılık Mu Online Account
Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyPerş. Kas. 28, 2013 3:26 am tarafından emresahin

» VRATZA MU ONLİNE
Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyC.tesi Ekim 05, 2013 6:53 pm tarafından hamanoras

En iyi yollayıcılar
Homeros
Nisan1 Şakası kaka oldu! Vote_lcapNisan1 Şakası kaka oldu! Voting_barNisan1 Şakası kaka oldu! Vote_rcap 
Alfaqu
Nisan1 Şakası kaka oldu! Vote_lcapNisan1 Şakası kaka oldu! Voting_barNisan1 Şakası kaka oldu! Vote_rcap 
Kanuni
Nova_SM
CABBAR
King5106
BİLGE
Neqative-X
ExeLanSs
Alsancak
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumu yeterli buluyor musunuz?
Çok faydalı oluyor
Nisan1 Şakası kaka oldu! Vote_lcap73%Nisan1 Şakası kaka oldu! Vote_rcap
 73% [ 46 ]
Az faydalı oluyor
Nisan1 Şakası kaka oldu! Vote_lcap13%Nisan1 Şakası kaka oldu! Vote_rcap
 13% [ 8 ]
Pek faydalı olmuyor
Nisan1 Şakası kaka oldu! Vote_lcap14%Nisan1 Şakası kaka oldu! Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Toplam Oylar : 63
Webzen 1 haziranda oyunu devir alıyor.
Sezon 4 hakkında bilgi edinildikçe foruma girilecektir. Sizlerde edindiğiniz sezon 4 ile ilgili bilgileri ve yenilikleri bizlerle paylaşın 100 forum başarı puanı kazanın.
Galeri
Nisan1 Şakası kaka oldu! Empty
Istatistikler
Toplam 588 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: nukert

Kullanıcılarımız toplam 3620 mesaj attılar bunda 838 konu
Anahtar-kelime

Nisan1 Şakası kaka oldu!

+4
zef
byvendor
Alfaqu
BİLGE
8 posters
YazarMesaj
BİLGE
Göktürk Guild Master
Göktürk Guild Master
BİLGE

Erkek
İtibar : 4
Başarı Puanı : 211

Karakter Sayfası
Nick Name: BilgeKagan
Character: DL ( STR )
Level:
Nisan1 Şakası kaka oldu! Left_bar_bleue400/400Nisan1 Şakası kaka oldu! Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Nisan1 Şakası kaka oldu!   Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptySalı Nis. 08, 2008 11:19 pm

Geçtimiz günlerde nisan1 şakası olarak yapılan nisan ayı takvimi rezalete dönüştü. K2 NETWORKUN sorumsuzları bu ayın bir cok gununu hackerlara ayırmıştı. Sözde hacker günleri ne yazıkki gerçeğe dönüştü. Son bir hafta içerisinde ıtem , jewel dupe gibi bir çok olay gerçekleşti. Değerlerinin iki katlarına satılan setler bedava dağıtılan jeweller , piyasayı çılgına çevirdi. Ne yazıkki kokusu çıktı ve bütün hayaller yıkıldı.
Şimdi k2 buna önlem olarak serwerı eski haline getirmeyi kararlaştırdı. Bu NE DEMEK OLUYOR !? ANLATALIM :

1- Oyun 1 hafta öncesine yani maıntanceden (bakımdan) öncekı 1 nisanın son kayıtlarına dönecek.
2-1 nisan tarihinde lwl iniz neyse elınızde hangı ıtemlar warsa onlar aynıu sekılde sizin olacak.
3-1-8 nisana arasında kastıgınız lwller , kazandığınız ıtem ve jeweller silinecek.
4- Yine 1-8 nisan arasında yapmış olduğunuz store satışları , tradeler , satın aldığınız ıtemlar . cm de bastığınız ıtemlar
hiç olmamıs sayılacak.

Herkese geçmiş olsun !
Alfaqu
Administrator
Administrator
Alfaqu

Erkek
Nereden : Mabet ~ istanbul ~ Turkiye
İtibar : 10
Başarı Puanı : 832

MesajKonu: Geri: Nisan1 Şakası kaka oldu!   Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyÇarş. Nis. 09, 2008 12:03 am

hay aq esas bu şaka gibi
~ bu arada duper cılar ve cheatercılar abarttı gmo forumuna bile nasıl yapılacağını yazıyor peze...ler..
gene 1 kişi hakkında ban isteği ile mm attım modiye Sad
byvendor
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
byvendor

Erkek
Nereden : kayseri/yeşilhisar
İtibar : 0
Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Nisan1 Şakası kaka oldu!   Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyÇarş. Nis. 09, 2008 7:35 am

çok afedersiniz ama ben bu oyunu icat eden o şeref..... evladını :(ne yapıyım şimdi benim 5 lvlim gitti o şeref... yüzünden ben ne halt edem şimdi ben sırf dl açabilmek için gece gündüz uğraşmıştım Sad Sad Sad Sad Sad
Alfaqu
Administrator
Administrator
Alfaqu

Erkek

MesajKonu: Geri: Nisan1 Şakası kaka oldu!   Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyÇarş. Nis. 09, 2008 1:23 pm

byvendor demiş ki:
çok afedersiniz ama ben bu oyunu icat eden o şeref..... evladını :(ne yapıyım şimdi benim 5 lvlim gitti o şeref... yüzünden ben ne halt edem şimdi ben sırf dl açabilmek için gece gündüz uğraşmıştım Sad Sad Sad Sad Sad
oyunu icat edenin ne suçu var cheat programı yazacak ibn..leri nereden bilsin?
zef
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Başarı Puanı : 100

MesajKonu: Geri: Nisan1 Şakası kaka oldu!   Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyPerş. Nis. 10, 2008 3:15 am

k2 NOTWORK

1)Hack dupe olayları yeni değilmiş , uzun zamandır adamlar jewel kopyalıyormuş.Sadece bu hafta içerisinde seri üretime geçmişler 100lerce account u 30luk bless paketleri ile doldurmuşlar.Kopyalama bilgileri noob hacklerların da eline geçince , itemlere 2 hatını teklif etmeler , bedava jewel dağatmalar , saçma sapan işlerle piyasayı mahfetmişler.

2)Piyasanın bu şekilde mahfedilmesi biz oyuncular için de sakıncalı , büyük bir darbe.Fakat bu benim senin problemin değil.biz çoğaltmadık bu jewelları.. Bu yok olmakta olan MU oyunun yapımcılarının yayımcılarının sorunu bu tekneden ekmek yiyenlerin sorunu.Ben adamlara maaşını ödeyecegim adamlar "KOLAY YOL" u seçecek we 1nisan yedeklerini yükleyerek benim emeğimin waktimin içine edecekler.

3)Compensation / Tazminat : 10gün P2P ile Gold medal week hediye ediyorlar.. çocuğa şeker mi veriyorsun.Ben bu 10 günün 7 sini zaten ödemişim , sadece 3gün veriyorsun.Artı ben topladığım medal ları neden tekrar topliyim ? milleti salak mı sanıyor bunlar.

DD+DR item düşürmüşüm , CC ler kazanmışım jewellar düşürmüşüm yeni sete hazırlanmışım 1 hafta boyunca.. yüzlerce medal toplamışım.. bumu karşılığı..

4) Artık tazminat dan da wazgeçtim.. Bu oyun insanı eğlendirmeye değil kastırmaya yönelik bir oyun olduğu gibi , senin topladığın 10larca hatta 100lerce jewelın hiçbir önemi yok.Adamlar kopyaladıkları jewelları $ ile satarak arabalar çekmişler altlarına.. dün ondan önceki gün oyuna başlayan adam 100lerce dolar saçmış anibus setini cekmiş gelip seni eziyor noob diye.

Bu oyunun boku çıkmış agalar.. oyun değil bu kirli mevzular dönüyor k2 bunla başedemiyor veya buna çanak tutuyor..

5)Profösyenelliğin , iş adamlığının gereğidir.. Kayıtları açarsın , logları incelersin şüphelileri takip edersin , oyuncunu bırak mağdur etmeyi ruhu duymadan sorunu halledersin..

6)Siz keyfine göre sizin tüm haklarınızı emeginizi , müşteri taleplerinizi hiçe sayıp , oyunu geriye sarma , emeğinizi çalma ve karşılığında kandırmaca bir tazminatla sizle dalga geçmeye cürret eden bir firmaya nasıl güvenebilirsiniz? durumun tekrarlanmayacağına nasıl emin olabilirsiniz.

Niye para ödiyim ki ben bu amatör firmaya..

Not:Yapılan yorumlara göre sorun hala çözülmemiş.. jewellar hala üretilmeye devam ediyor.. ayrıca bu dupe tekniği hackerlar tarafından acıklanmış yayımlanmış.. başka bir teknik daha bilmelerine güvenerek bunu yaptıkları söyleniyor

Bu oyun harbi 3kagıt.. boşa geçen zaman ..
ExeLanSs
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
ExeLanSs

Erkek
Nereden : Afyon
Başarı Puanı : 151

Karakter Sayfası
Nick Name: Exelanss
Character: STR BK
Level:
Nisan1 Şakası kaka oldu! Left_bar_bleue370/400Nisan1 Şakası kaka oldu! Empty_bar_bleue  (370/400)

MesajKonu: Geri: Nisan1 Şakası kaka oldu!   Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyPerş. Nis. 10, 2008 10:27 am

silver ve goldu olanların 10 gün uzamış süresi ve olmayanların da bir hafta silver gibi olacak 1-2-3. serverlar... yani droplar ve expler babında...
xP0iS0N
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

MesajKonu: Geri: Nisan1 Şakası kaka oldu!   Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyPerş. Nis. 10, 2008 12:20 pm

Bizde bi laf war Özürü kabahatinden büyük diye galiba bu laf bunlarda yok çünki gerçektende bunların özürleri kabahatlerinden büyük ben para werip Pre alıyorum aslında özü 1 ve 0 dan oluşan bi mewzuya bir hiçlige ii wakit geçirme adına zamanı mı ve paramı harcıyorum Bu adamların sattığı ne Hizmet, nede Mal öyleyse ben neyi satın alıyorum Mu yüzünden evdekilerle papaz oluyorum ne dışarı çıktıgım war nede başka bişiy yaptıgım zati burada harcadım zamanımı part time çalışarak geçir sem en kötü ayda 500 milyon kazanırım ama ben sevdigim için bu zamanı burda degerlendiriyorum yani oyunu parya tercih ediyorum bu denyo Global MU firmasıda bana gelmiş 3$ hediye ediyo bunada tazminat diyo Saru kardeşimin dedigi gibi zati ben bunun da parasını wermişim Resmen bizimle alay ediyolar hiç profesyonel diiller adamlar ne müşteri memnnuniyetinden anlıyo nede MArka imajı diye bişiy duymuşlar bakkal bile işletemz bu maholar aslında

Bu gün benim kaybım bu roll back ten bana göre çok aksi gibi şu son bi hafta içinde 1 aydır oynamadıgım kadar kastım yine de kaybım telafi edilmez diil ama admın biri 300 blesslik ring düşürmüş Global Forumda yazmış yarın öbür gün bu admın başına gelen bnm başımada gelebilir artık oyunu oynamaya korkar oldum şimdi kascam bişiy yapcam item alıcam lvl atlıycam cc kaznıcam bu adamlar yine Roll Back yapıcaklar diye korkuyorum bunun garantisi yok artık bence marka imajlarını çok kötü zedelediler
zef
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

MesajKonu: Geri: Nisan1 Şakası kaka oldu!   Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyPerş. Nis. 10, 2008 2:59 pm

+1
Alfaqu
Administrator
Administrator
Alfaqu

Erkek

MesajKonu: Geri: Nisan1 Şakası kaka oldu!   Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyPerş. Nis. 10, 2008 9:10 pm

yuh neymiş o 300 bless lik yüzük
sallamıştır 300bless fiyat anca dupe bless'lerle ödenir öteki türlü kimse 300b vermez bir yüzüğe
Kingard
Noob
Noob

MesajKonu: Geri: Nisan1 Şakası kaka oldu!   Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyPerş. Nis. 10, 2008 9:46 pm

Sıctı Cafer Bez Getir

Burda vakit geciren herkesin bir eglencesi var..bu lvl kasmak olabilir

jewel olabilir muhabbet olabilir yada insanları hacklemek ..bunlar

kişisel tercihlerdir isteyen istediğini yapabilir ama her yerin bi düzeni

bi kuralı wardır ki bu sistem bunları yerine getirmeyenleri cezalandırır.

günlük hayatımızda böyle sekillenir yapmadıgın bi edimden dolayı

cezalandırılamazsın aksi halde anarşi baş gösterir ki

bu sistemde dikta yönetimine kayar...

Şimdi oyun kimi

cezalandırıyor yada neyin önlemini alıyor..Ceza malesef herkese

kesilmiştir.Peki ya önlem nisan 1 e dönüş....K2 hackerları korur

duruma gelmiştir ve aldıgı önlem bu sorunu ortadan kaldırma

niteliğinden yoksundur..bu tarz bi durum sanırım bundan öncede

olmus ve bundan sonrada tekrar olabilme ihtimali

yüksektir..Mesele jeweldan itemden lvl dan ziyade calınan

zamandadır..

zefnus kardeşimle bi konusmamızda kendisine ekonomik krizin

kapıda oldugu söylemiştim üstünden 1hafta gecmeden malesef

suan içinde buludugumuz sürece girdik...

K2 kötü bir sınaw wermiştir

insanlar zaten düzeltilmeyen sorunlara ragmen

oyuna dewam etmiştir örnek olarak cc de ki buglar hackler ... en

kalabalık serverlarda (s1-2-3)

bagıra bagıra dolar karsılıgında jewel satılması ve hackerlar...

Sanırım bu olay bardagı tasıran son damla oldu
zef
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

MesajKonu: Geri: Nisan1 Şakası kaka oldu!   Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyC.tesi Nis. 12, 2008 2:02 pm

Ya boşverin abi.. kaya abiye ömere kaç kere sormuşumdur ..

Bu jewelların $ ile satılmasına nasıl müsade ediliyor?

Durmadan aynı adamlar aynı "store name" ile aynı şehirin aynı koordinatında.. 0.8dolara satan war 1 e 1.2 hatta 1.4 bile.. AYNI NİCKLEMİ BE KARDEŞİM.. insan en kotü ihtimal banlar ki hızını kessin.Yapanları bulmaya engellemeye çalışır.. biz bile kendi kendimize sorduk lan bu satanlar bu kadar jewelı nasıl çıkarıyor? k2 dupe olduğuna imkan vermiyormuydu biz bile yarım aklımızla çeyrek oyun bilgimizle tahmin ettik.. ama konduramadık oyuna güzel oyun ii oyun die.

Hacı armut toplamaya devam etsin k2.
Neqative-X
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Neqative-X

Erkek
Nereden : Balıkesir/Akcay
İtibar : -3
Başarı Puanı : 148

Karakter Sayfası
Nick Name: Hardcore74
Character: DK
Level:
Nisan1 Şakası kaka oldu! Left_bar_bleue0/400Nisan1 Şakası kaka oldu! Empty_bar_bleue  (0/400)

MesajKonu: Geri: Nisan1 Şakası kaka oldu!   Nisan1 Şakası kaka oldu! EmptyC.tesi Nis. 19, 2008 7:27 pm

Rezil ve kepaze k2 cunku butun oyunlarında bir acık werıo ama ndnse hp k2 oyunları zewkli we ben sadece sro ve mu oynarm Wink

Nisan1 Şakası kaka oldu!
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-