MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MU ONLINE

Mu Online hakkında herşeyi bu forumda bulacaksınız.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Tüm WEBZEN server oyuncularına duyuru !!! WEBZEN serverlarında şu anda AFK kalanları oyun içinden BAN lıyorlar söylentisi dolaşmakta. Ortada net bir şey olmazasa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek sizlere bu konuda dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz.
Aramızda bir köstebek ( hain ) var! DİKKAT !!! Bu hain kişinin belirgin olarak yaptığı rahatsızlık, guild içerisindeki arkadaşlardan, item isteyip, itemlarını çalmak üzerinedir. Bunu şu şekilde gerçekleştiriyor; Sizin sevip saydığınız bir arkadaşınızın ve ya abinizin oyundaki nick name ina yakın bir nick name li char açıp sizden item istiyor. Hemen getirecem ve ya basacam verecem ve ya satıp sana daha iyisini getirecem gibi sözlerle TÜRK arkadaşlarını kandırıyor. En son görüldüğü char isimleri Homeros12, Mehmedi26 dır. Size bu konuda dikkat etmenizi önerir, sadece tanıdığınız charlardan item alışverişi yapmanızı önemle rica ederiz. Bu benim yeni charım deyip gelen kişilere 2. kez düşünmeden lütfen item vermeyin. Öyle birşey gelirse başınıza benim tanıdığım char ile gel öyle verebilirim deyip geçin. Bilgilerinize... MUONLINE FORUM YÖNETİCİLERİ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 7 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 7 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Salı Ağus. 01, 2017 10:54 am tarihinde online oldu.
En son konular
» 2 Dynamic Server ile DigmuOnline Season 8 EP 3 Sizlerle.
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyPerş. Şub. 02, 2017 6:21 pm tarafından digmu

» Kimse varmı ?
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyCuma Kas. 20, 2015 11:15 am tarafından Neqative-X

» Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyCuma Nis. 17, 2015 10:00 pm tarafından dedetorun

» helheim
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyPerş. Eyl. 25, 2014 4:51 pm tarafından ultraking07

» Guild Alliance Nasıl Bozulur
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyC.tesi Mayıs 10, 2014 9:01 pm tarafından mesuttkgz

» x99999999999 ArenaMu Season4 1.06A x999999999999
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyPaz Nis. 06, 2014 6:14 pm tarafından blecart

» MUONLINE TURKEY+MUOLYMPOS 97D HARD SERVER 50 EXP
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptySalı Nis. 01, 2014 11:38 pm tarafından borali

» Satılık Mu Online Account
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyPerş. Kas. 28, 2013 3:26 am tarafından emresahin

» VRATZA MU ONLİNE
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyC.tesi Ekim 05, 2013 6:53 pm tarafından hamanoras

En iyi yollayıcılar
Homeros
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Vote_lcapGame Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Voting_barGame Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Vote_rcap 
Alfaqu
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Vote_lcapGame Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Voting_barGame Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Vote_rcap 
Kanuni
Nova_SM
CABBAR
King5106
BİLGE
Neqative-X
ExeLanSs
Alsancak
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumu yeterli buluyor musunuz?
Çok faydalı oluyor
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Vote_lcap73%Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Vote_rcap
 73% [ 46 ]
Az faydalı oluyor
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Vote_lcap13%Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Vote_rcap
 13% [ 8 ]
Pek faydalı olmuyor
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Vote_lcap14%Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Toplam Oylar : 63
Webzen 1 haziranda oyunu devir alıyor.
Sezon 4 hakkında bilgi edinildikçe foruma girilecektir. Sizlerde edindiğiniz sezon 4 ile ilgili bilgileri ve yenilikleri bizlerle paylaşın 100 forum başarı puanı kazanın.
Galeri
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Empty
Istatistikler
Toplam 588 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: nukert

Kullanıcılarımız toplam 3620 mesaj attılar bunda 838 konu
Anahtar-kelime

Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)

+9
earltr
CABBAR
bucalee
Lordiiii
marco35
zef
Homeros
ExeLanSs
BİLGE
13 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
BİLGE
Göktürk Guild Master
Göktürk Guild Master
BİLGE

Erkek
İtibar : 4
Başarı Puanı : 211

Karakter Sayfası
Nick Name: BilgeKagan
Character: DL ( STR )
Level:
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Left_bar_bleue400/400Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyCuma Mart 28, 2008 10:13 am

Arkadaşlar k2 network afk botları engelledi. Botları açıp oyuna girdiğinizde dc oluyorsunuz. Hatta ban yiyebilirsiniz !

Şimdi gelelim çözüme afk botlarınızın ismini değiştirin ******* koyarsanız çalışacaktır.

kolay gelsin...

merak edenler Göktürk klan üyeleri bölümünde sansürsüz isme bakabilirler
ExeLanSs
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
ExeLanSs

Erkek
Nereden : Afyon
İtibar : 0
Başarı Puanı : 151

Karakter Sayfası
Nick Name: Exelanss
Character: STR BK
Level:
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Left_bar_bleue370/400Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Empty_bar_bleue  (370/400)

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyCuma Mart 28, 2008 11:22 am

Çok işe yaradı sağolasın hacker kardeş Very Happy emeğine sağlık hehehe
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek
Nereden : İstanbul
İtibar : 32
Başarı Puanı : 1037

Karakter Sayfası
Nick Name: Homeros5
Character: STR MG
Level:
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Left_bar_bleue400/400Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyCuma Mart 28, 2008 12:43 pm

Türkün aklını seveyim Smile 7 tane koskoca update gördü game guard, bu kadar kolay halt edilebiliyor... Twisted Evil
http://www.aynaayna.org
zef
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Başarı Puanı : 100

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyCuma Mart 28, 2008 1:40 pm

Abi şu yorumu yapmadan duramayacağım Smile

Oyuna girdim 1ay oynadım , AFK olayını duydum oyundan soğudum böyle iş mi olur dedim oyun başında durup eğlenmek icindir adı üstünde oyun dedim.Sonra baktım oyun kasmaya / kastırmaya yönelik hazırlanmış bir oyun.

AFK belli bir seviyeden sonra zorunluluk haline geliyor neredeyse , yapmayan ezik kalıyor.İyi dedim aktif olmadığım süre içerisinde AFK kalırsam başında olacağım sürelerde oyun bana daha fazla zewk verecekse yaparız Very Happy Faydasını da gömedim değil , okul iş güç sınavlar projeler , koy afk takılsın arada gel CC yap git çokda hoşuma gitti Very Happy

Para verdik PRE aldık , bi Para daha verdik yeni account aldık EE açtık o kadar kastık tam hazır konuma geldi yandan LAPTOP dan paso AFK buff vericek tuttular adamlar botları engellediler.

Tükürürüm böyle işe.. CC deki tele bug , alan dışı mob kalma bugını , CC HACK olayını çözsünler , para ile bless satımını engellesinler sonra sıra macro lara gelsin..

Herkes AFK yapıyor ama berikinin yaptığı AFK nın bana zararı yok.. haksız kazanç da değil

Sonuç olarak , eline sağlık çok teşekkürler ümit. AFK Rules (:
BİLGE
Göktürk Guild Master
Göktürk Guild Master
BİLGE

Erkek
İtibar : 4
Başarı Puanı : 211

Karakter Sayfası
Nick Name: BilgeKagan
Character: DL ( STR )
Level:

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptySalı Nis. 01, 2008 1:19 am

NP ağalar görevimiz .

k2 notwork! but we are working ama biz çalışıyoruz. Yorulmak yok yola devam...
affına sığınarak tamamladım ümitciğim
marco35
Noob
Noob

Erkek
Nereden : marmaris
Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyPerş. Ara. 11, 2008 10:23 am

Arkadaslar AFK bot ne oluyor açıklarmısnız knight online ydakı gıbı bır hıle programımı
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyPerş. Ara. 11, 2008 10:59 am

afk = away from keyboard

yani klavyeden uzakta olduğunu anlatır. yada bir şekilde bilgisayar başında değilsin demek. afk bot ise senin yerine charı kasan bir robot gibi düşün bilgisyarada oturan.
Lordiiii
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Erkek
Nereden : denizli
Başarı Puanı : 80

Karakter Sayfası
Nick Name: Lordiiii
Character: SM
Level:
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Left_bar_bleue180/400Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Empty_bar_bleue  (180/400)

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyC.tesi Ara. 13, 2008 6:05 pm

arkadaslar ben aradim bulamadim bu afk bot programını biri nerden bulabilecegimi soyleyebilirmi simdiden saolun..
bucalee
Noob
Noob
bucalee

Erkek
Nereden : BUCA
Başarı Puanı : 1

Karakter Sayfası
Nick Name: Bucalee
Character: ENG MG
Level:
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Left_bar_bleue286/400Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Empty_bar_bleue  (286/400)

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 9:41 pm

aynen arkadaslar ßende ßulamadım AFK ßOTU Sad ßi yardımcı olursanız svınırım link please
CABBAR
Forum Level 200/500
Forum Level 200/500
CABBAR

Erkek
Nereden : Nevşehir
İtibar : 15
Başarı Puanı : 268

Karakter Sayfası
Nick Name: Filan50
Level:
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Left_bar_bleue368/400Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Empty_bar_bleue  (368/400)

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 10:19 pm

sitede bulunan afk programları bolumu burası.
fakat bu bolume girebilmeniz için 25 msj zorunlulugu var.

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
earltr
Noob
Noob
earltr

Erkek
Nereden : istanbul
Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 10:26 pm

böyle sacmalık görmedim 25 msg zorunlulugu :S !!!
CABBAR
Forum Level 200/500
Forum Level 200/500
CABBAR

Erkek

Karakter Sayfası
Level:
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Left_bar_bleue368/400Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Empty_bar_bleue  (368/400)

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyC.tesi Şub. 28, 2009 10:28 pm

neresi saçmalık anlayamadım?

bu sadece gokturk guildi uyelerine özel bolum oldugu için bole bir zorunluluk var..
hades55
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
hades55

Erkek
Nereden : samsun
Başarı Puanı : 76

Karakter Sayfası
Nick Name: Hadesssss6
Level:
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Left_bar_bleue340/400Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Empty_bar_bleue  (340/400)

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyPaz Mart 01, 2009 1:46 am

peki abı bız sımdı oyuna neden gıremıorus AFK bot yuzunden mı taamaam ben AFK kullanmıorum sabah aksam uykusz kasıyorum ama neden Dc oluorum Butun serverler Kapalı ??
CABBAR
Forum Level 200/500
Forum Level 200/500
CABBAR

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyPaz Mart 01, 2009 10:50 am

yok ugur afk purogramıyla alakası yok bu ara tam nedenini ben de bilmiyorum ama serverlarda bi sorun var...

kendi adıma konusum oyuna giremiyorum girersem de 10 dk dan fazla duramıyorum.

en kısa zamanda düzelmesini bekliyoruz bakalım ne olacak...
hades55
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
hades55

Erkek

Karakter Sayfası
Level:
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Left_bar_bleue340/400Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Empty_bar_bleue  (340/400)

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyPaz Mart 01, 2009 6:14 pm

ben dun sabah gırdım 1 satt durdum AFK bıraktım tablet le bı uyandım Dc olmusum
hades55
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
hades55

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyPaz Mart 01, 2009 6:36 pm

abı ya AFK botu soul yada bless dustugunde alıo ve sonra cantada bulunan iteme basıyo bunu nasıl engellıcez ??
CABBAR
Forum Level 200/500
Forum Level 200/500
CABBAR

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyPaz Mart 01, 2009 8:16 pm

ole bişey normalde olmaz ama lagdan olmus olabilir ona bi dikkat et
normalde de oluyorsa kasa boşltmayı kapatacan...
lanet5
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
lanet5

Erkek
Nereden : gaziantep
İtibar : -2
Başarı Puanı : 60

Karakter Sayfası
Nick Name: Lanet5
Level:
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Left_bar_bleue182/400Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Empty_bar_bleue  (182/400)

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyPaz Mart 08, 2009 9:10 pm

tmm msj onemlı degıl hallederız pekı afk botu çalıtırmasınıda anlatır mısınız
lanet5
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
lanet5

Erkek

Karakter Sayfası
Level:
Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Left_bar_bleue182/400Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) Empty_bar_bleue  (182/400)

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyPaz Mart 08, 2009 9:11 pm

bıde afk kalmaerlerını soler mıısnız
lanet5
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
lanet5

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptySalı Mart 10, 2009 12:41 pm

ya ben 26 msj attım ama halla açılmıo o yazdıgınız site adresi nerdeyse hergun gımeye çalışıyorum konulara bakıyorum msj yazıyorum sayfayı açında bızlerde ındırelım lutfennn...
lanet5
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
lanet5

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptySalı Mart 10, 2009 12:42 pm

açıp açmıyacagınızıda lutfenn pm ıle bnıldırın herkese kolay gelsın bol expler
lanet5
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
lanet5

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptySalı Mart 10, 2009 3:35 pm

ya siz bu afk botlarını nerden indirdiniz
lanet5
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
lanet5

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyÇarş. Mart 11, 2009 1:15 pm

ya arkadaslar ben pc ye format attım mu ya gırıom oyun bole donuk donuk hareket edıo format atmadan once süper çalışyodu şimdi nıe böyle oldu anlamadım mu yu kurdum oyuna gırerken rengi felen degişti acaba bu mu onlınenın calışmasına yarayan programlar varya onları mı atmadım net framework felen vardı onları kurmadım dıe mı bole oldu lutfenn yardım edınnn
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyÇarş. Mart 11, 2009 4:30 pm

eğer kırmızı renkler hiç görünmüyor ise sadece sorun ekran kartı sürücülerinden kaynaklanıyor. defalarca başıma geldi ondan bu kadar net söylüyorum. ekran kartı sürücülerini güncelle sorunun gidecektir. yavaşlama dahil.
lanet5
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
lanet5

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)   Game Hack Dedected =>  Çözüm İçerde  =) EmptyÇarş. Mart 11, 2009 7:14 pm

ok saol kardes de ekran kartı guncellemeyıbılmıyorum nasıl yapıcam soler mısın__??

Game Hack Dedected => Çözüm İçerde =)
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki