MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MU ONLINE

Mu Online hakkında herşeyi bu forumda bulacaksınız.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Tüm WEBZEN server oyuncularına duyuru !!! WEBZEN serverlarında şu anda AFK kalanları oyun içinden BAN lıyorlar söylentisi dolaşmakta. Ortada net bir şey olmazasa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek sizlere bu konuda dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz.
Aramızda bir köstebek ( hain ) var! DİKKAT !!! Bu hain kişinin belirgin olarak yaptığı rahatsızlık, guild içerisindeki arkadaşlardan, item isteyip, itemlarını çalmak üzerinedir. Bunu şu şekilde gerçekleştiriyor; Sizin sevip saydığınız bir arkadaşınızın ve ya abinizin oyundaki nick name ina yakın bir nick name li char açıp sizden item istiyor. Hemen getirecem ve ya basacam verecem ve ya satıp sana daha iyisini getirecem gibi sözlerle TÜRK arkadaşlarını kandırıyor. En son görüldüğü char isimleri Homeros12, Mehmedi26 dır. Size bu konuda dikkat etmenizi önerir, sadece tanıdığınız charlardan item alışverişi yapmanızı önemle rica ederiz. Bu benim yeni charım deyip gelen kişilere 2. kez düşünmeden lütfen item vermeyin. Öyle birşey gelirse başınıza benim tanıdığım char ile gel öyle verebilirim deyip geçin. Bilgilerinize... MUONLINE FORUM YÖNETİCİLERİ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 8 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 8 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Salı Ağus. 01, 2017 10:54 am tarihinde online oldu.
En son konular
» 2 Dynamic Server ile DigmuOnline Season 8 EP 3 Sizlerle.
İlköğretim kitabındaki enteresan soru EmptyPerş. Şub. 02, 2017 6:21 pm tarafından digmu

» Kimse varmı ?
İlköğretim kitabındaki enteresan soru EmptyCuma Kas. 20, 2015 11:15 am tarafından Neqative-X

» Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?
İlköğretim kitabındaki enteresan soru EmptyCuma Nis. 17, 2015 10:00 pm tarafından dedetorun

» helheim
İlköğretim kitabındaki enteresan soru EmptyPerş. Eyl. 25, 2014 4:51 pm tarafından ultraking07

» Guild Alliance Nasıl Bozulur
İlköğretim kitabındaki enteresan soru EmptyC.tesi Mayıs 10, 2014 9:01 pm tarafından mesuttkgz

» x99999999999 ArenaMu Season4 1.06A x999999999999
İlköğretim kitabındaki enteresan soru EmptyPaz Nis. 06, 2014 6:14 pm tarafından blecart

» MUONLINE TURKEY+MUOLYMPOS 97D HARD SERVER 50 EXP
İlköğretim kitabındaki enteresan soru EmptySalı Nis. 01, 2014 11:38 pm tarafından borali

» Satılık Mu Online Account
İlköğretim kitabındaki enteresan soru EmptyPerş. Kas. 28, 2013 3:26 am tarafından emresahin

» VRATZA MU ONLİNE
İlköğretim kitabındaki enteresan soru EmptyC.tesi Ekim 05, 2013 6:53 pm tarafından hamanoras

En iyi yollayıcılar
Homeros
İlköğretim kitabındaki enteresan soru Vote_lcapİlköğretim kitabındaki enteresan soru Voting_barİlköğretim kitabındaki enteresan soru Vote_rcap 
Alfaqu
İlköğretim kitabındaki enteresan soru Vote_lcapİlköğretim kitabındaki enteresan soru Voting_barİlköğretim kitabındaki enteresan soru Vote_rcap 
Kanuni
Nova_SM
CABBAR
King5106
BİLGE
Neqative-X
ExeLanSs
Alsancak
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumu yeterli buluyor musunuz?
Çok faydalı oluyor
İlköğretim kitabındaki enteresan soru Vote_lcap73%İlköğretim kitabındaki enteresan soru Vote_rcap
 73% [ 46 ]
Az faydalı oluyor
İlköğretim kitabındaki enteresan soru Vote_lcap13%İlköğretim kitabındaki enteresan soru Vote_rcap
 13% [ 8 ]
Pek faydalı olmuyor
İlköğretim kitabındaki enteresan soru Vote_lcap14%İlköğretim kitabındaki enteresan soru Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Toplam Oylar : 63
Webzen 1 haziranda oyunu devir alıyor.
Sezon 4 hakkında bilgi edinildikçe foruma girilecektir. Sizlerde edindiğiniz sezon 4 ile ilgili bilgileri ve yenilikleri bizlerle paylaşın 100 forum başarı puanı kazanın.
Galeri
İlköğretim kitabındaki enteresan soru Empty
Istatistikler
Toplam 588 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: nukert

Kullanıcılarımız toplam 3620 mesaj attılar bunda 838 konu
Anahtar-kelime

İlköğretim kitabındaki enteresan soru

2 posters
YazarMesaj
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek
Nereden : İstanbul
İtibar : 32
Başarı Puanı : 1037

Karakter Sayfası
Nick Name: Homeros5
Character: STR MG
Level:
İlköğretim kitabındaki enteresan soru Left_bar_bleue400/400İlköğretim kitabındaki enteresan soru Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: İlköğretim kitabındaki enteresan soru   İlköğretim kitabındaki enteresan soru EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 2:20 pm

İlköğretim kitabındaki enteresan soru Sorur

MİLLİ Eğitim Bakanlığı tarafından ilköğretim okulları 3’üncü sınıflara dağıtılan ‘İlköğretim Matematik 3 Öğrenci Çalışma Kitabı’nda yer alan mantık sorusu tartışma yarattı. Bu sorunun ilköğretim üçücü sınıf öğrencileri için ‘kazık soru’ olduğu belirtilirken Konya İl Milli Eğitim Müdürlüğü konuyu Milli Eğitim Bakanlığı Talim Terbiye Kurulu'na iletme kararı aldı.

Milli Eğitim Bakanlığı tarafından İlköğretim Okulları için Hülya Nalan Mamaç Nevzat Ünsal ile Fatma Derya Yavuz’un yazdığı yeni müfredata göre hazırlanan İlköğretim 3’üncü sınıf Matematik Öğrenci Çalışma Kitabı’nın 85’inci sayfasındaki soru dikkat çekti. Kitapta ‘İlginç’ başlığıyla verilen soru şöyle:
“Levent ve Bülent oğullarıyla balık tutmaya gittiler. Levent oğlunun tuttuğu balığın iki katı kadar balık tuttu. Bülent de oğlunun tuttuğu balığın iki katı kadar balık tuttu. Toplam 21 balık tutulmuştu. Levent’in oğlunun adı Mert’ti.

- Bülent’in oğlunun adı nedir?

- Her biri kaç balık tutmuştur?”

TALİM TERBİYE KURULU'NA İLETİLDİ

Konya İl Milli Eğitim Müdürü Halil Şahin yeni müfredatta ezberciliğin yerine çocukların araştırmaya yönelik bir eğitim görmelerinin hedeflendiğini söyledi. Kitapta yer alan ‘kazık soru’ ile ilgili uzmanlarla değerlendirme yaptıklarını belirten Halil Şahin şunları söyledi:

“Sorunun soruş şekli rakamların içerisinde verilen bilgiler bir babanın evladının isminin ne olup olmadığı yok. Herkesin soruyu görür görmez cevabı şu diyeceği bir şey yok. Arkadaşlarımızla toplanıp konuyu Talim Terbiye Kurulu'na iletme kararı aldık.”
http://www.aynaayna.org
Nova_SM
Çok Şey Bilen Adam
Çok Şey Bilen Adam
Nova_SM

Erkek
Nereden : Kırıkkale
İtibar : 23
Başarı Puanı : 432

Karakter Sayfası
Nick Name: Nova_Sm
Character: SM
Level:
İlköğretim kitabındaki enteresan soru Left_bar_bleue400/400İlköğretim kitabındaki enteresan soru Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Geri: İlköğretim kitabındaki enteresan soru   İlköğretim kitabındaki enteresan soru EmptyPerş. Eyl. 17, 2009 11:12 pm

puahhah
oğlanın adı murtaza soruya bak Very Happy

İlköğretim kitabındaki enteresan soru
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» Site ile ilgili bir soru