MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MU ONLINE

Mu Online hakkında herşeyi bu forumda bulacaksınız.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Tüm WEBZEN server oyuncularına duyuru !!! WEBZEN serverlarında şu anda AFK kalanları oyun içinden BAN lıyorlar söylentisi dolaşmakta. Ortada net bir şey olmazasa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek sizlere bu konuda dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz.
Aramızda bir köstebek ( hain ) var! DİKKAT !!! Bu hain kişinin belirgin olarak yaptığı rahatsızlık, guild içerisindeki arkadaşlardan, item isteyip, itemlarını çalmak üzerinedir. Bunu şu şekilde gerçekleştiriyor; Sizin sevip saydığınız bir arkadaşınızın ve ya abinizin oyundaki nick name ina yakın bir nick name li char açıp sizden item istiyor. Hemen getirecem ve ya basacam verecem ve ya satıp sana daha iyisini getirecem gibi sözlerle TÜRK arkadaşlarını kandırıyor. En son görüldüğü char isimleri Homeros12, Mehmedi26 dır. Size bu konuda dikkat etmenizi önerir, sadece tanıdığınız charlardan item alışverişi yapmanızı önemle rica ederiz. Bu benim yeni charım deyip gelen kişilere 2. kez düşünmeden lütfen item vermeyin. Öyle birşey gelirse başınıza benim tanıdığım char ile gel öyle verebilirim deyip geçin. Bilgilerinize... MUONLINE FORUM YÖNETİCİLERİ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Salı Ağus. 01, 2017 10:54 am tarihinde online oldu.
En son konular
» 2 Dynamic Server ile DigmuOnline Season 8 EP 3 Sizlerle.
Forumu Canlandıralım EmptyPerş. Şub. 02, 2017 6:21 pm tarafından digmu

» Kimse varmı ?
Forumu Canlandıralım EmptyCuma Kas. 20, 2015 11:15 am tarafından Neqative-X

» Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?
Forumu Canlandıralım EmptyCuma Nis. 17, 2015 10:00 pm tarafından dedetorun

» helheim
Forumu Canlandıralım EmptyPerş. Eyl. 25, 2014 4:51 pm tarafından ultraking07

» Guild Alliance Nasıl Bozulur
Forumu Canlandıralım EmptyC.tesi Mayıs 10, 2014 9:01 pm tarafından mesuttkgz

» x99999999999 ArenaMu Season4 1.06A x999999999999
Forumu Canlandıralım EmptyPaz Nis. 06, 2014 6:14 pm tarafından blecart

» MUONLINE TURKEY+MUOLYMPOS 97D HARD SERVER 50 EXP
Forumu Canlandıralım EmptySalı Nis. 01, 2014 11:38 pm tarafından borali

» Satılık Mu Online Account
Forumu Canlandıralım EmptyPerş. Kas. 28, 2013 3:26 am tarafından emresahin

» VRATZA MU ONLİNE
Forumu Canlandıralım EmptyC.tesi Ekim 05, 2013 6:53 pm tarafından hamanoras

En iyi yollayıcılar
Homeros
Forumu Canlandıralım Vote_lcapForumu Canlandıralım Voting_barForumu Canlandıralım Vote_rcap 
Alfaqu
Forumu Canlandıralım Vote_lcapForumu Canlandıralım Voting_barForumu Canlandıralım Vote_rcap 
Kanuni
Nova_SM
CABBAR
King5106
BİLGE
Neqative-X
ExeLanSs
Alsancak
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumu yeterli buluyor musunuz?
Çok faydalı oluyor
Forumu Canlandıralım Vote_lcap73%Forumu Canlandıralım Vote_rcap
 73% [ 46 ]
Az faydalı oluyor
Forumu Canlandıralım Vote_lcap13%Forumu Canlandıralım Vote_rcap
 13% [ 8 ]
Pek faydalı olmuyor
Forumu Canlandıralım Vote_lcap14%Forumu Canlandıralım Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Toplam Oylar : 63
Webzen 1 haziranda oyunu devir alıyor.
Sezon 4 hakkında bilgi edinildikçe foruma girilecektir. Sizlerde edindiğiniz sezon 4 ile ilgili bilgileri ve yenilikleri bizlerle paylaşın 100 forum başarı puanı kazanın.
Galeri
Forumu Canlandıralım Empty
Istatistikler
Toplam 588 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: nukert

Kullanıcılarımız toplam 3620 mesaj attılar bunda 838 konu
Anahtar-kelime

Forumu Canlandıralım

4 posters
YazarMesaj
Lordiiii
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Erkek
Nereden : denizli
İtibar : 0
Başarı Puanı : 80

Karakter Sayfası
Nick Name: Lordiiii
Character: SM
Level:
Forumu Canlandıralım Left_bar_bleue180/400Forumu Canlandıralım Empty_bar_bleue  (180/400)

MesajKonu: Forumu Canlandıralım   Forumu Canlandıralım EmptySalı Ara. 23, 2008 4:23 pm

oncelikle herkese slm forumumuzu biraz gezince eski konusların cogunlukta oldugunu farkettim uc bes arkadasimiz abimiz elinden geldigince forumu canlı tutmaya calisiyolor istegim bunu tum guild uyelerine yaymak daha canli bi forumumuz olsa daha iyi olmaz mi?
Kanuni
Moderator
Moderator
Kanuni

Erkek
Nereden : Eskişehir
İtibar : 31
Başarı Puanı : 618

Karakter Sayfası
Nick Name: Kanuni
Character: DL ( STR )
Level:
Forumu Canlandıralım Left_bar_bleue400/400Forumu Canlandıralım Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Geri: Forumu Canlandıralım   Forumu Canlandıralım EmptySalı Ara. 23, 2008 7:58 pm

Öncelikli bu tespitlerin için teşekkür ederim. Ve bunla birlikde her hangi bir fikrin yada önerin varsada lütfen bunlarıda burda dile getir. Teşekkürler.
https://muonline.canadian-forum.com
Lordiiii
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Erkek

Karakter Sayfası
Level:
Forumu Canlandıralım Left_bar_bleue180/400Forumu Canlandıralım Empty_bar_bleue  (180/400)

MesajKonu: Geri: Forumu Canlandıralım   Forumu Canlandıralım EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 12:43 am

tahminimce cogu uyemiz foruma sadece uyelik icin zorunluluktn girdi kendini tanitma bolumu icin we ondan sora birdaha gorunmedi.Onları foruma yoneltirsek belki biraz canlanma olabilir.Oyun icinden bazı arkadaslara forumda bazı gorevler werilebilirse belki biraz daha iyi olur.Mod olmak gibi bisi diil sadece atiyorum fenerbahce bolumune haberleri biri eklesin otekine baska biri bu sadece simdilik dusunebildiklerim ilerde muhakkak daha iyi fikirler buluruz
Kanuni
Moderator
Moderator
Kanuni

Erkek
Nereden : Eskişehir
İtibar : 31
Başarı Puanı : 618

Karakter Sayfası
Nick Name: Kanuni
Level:
Forumu Canlandıralım Left_bar_bleue400/400Forumu Canlandıralım Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Geri: Forumu Canlandıralım   Forumu Canlandıralım EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 12:57 am

Harika bi fikir. Bu fikri hayata geçirelim. devamınıda bekliyorum unutma süpersin.
https://muonline.canadian-forum.com
Lordiiii
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Forumu Canlandıralım   Forumu Canlandıralım EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 1:20 am

saol saol..Smile:)ben hafiften biseylere basliyorum kendi adima spor bolumune guncel haberleri yuklicem elimden geldigince.Umarım herkes elini az da olsa tasin altina koyar lol!
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek
Nereden : İstanbul
İtibar : 32
Başarı Puanı : 1037

Karakter Sayfası
Nick Name: Homeros5
Character: STR MG
Level:

MesajKonu: Geri: Forumu Canlandıralım   Forumu Canlandıralım EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 9:27 am

barış eğer istersen ve az da anlıyorsan sana spor bölümü için moderatörlük verebiliriz. Gördüğüm kadarı ile de hevesli ve ilgilisin de spora. Ne dersin?
http://www.aynaayna.org
Lordiiii
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Forumu Canlandıralım   Forumu Canlandıralım EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 4:47 pm

yok abicim saol benim bunları solemekteki amacım ole modluk falan almak diildi zaten cokta anlamam ben sadece eksiklerimizi gorup daha iyi olabilmek icin bi tavsiyede bulundum elimden geldigincede biseyler yapmaya calisiyorum..tekrar sagol
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek
Nereden : İstanbul
İtibar : 32
Başarı Puanı : 1037

Karakter Sayfası
Nick Name: Homeros5
Character: STR MG
Level:

MesajKonu: Geri: Forumu Canlandıralım   Forumu Canlandıralım EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 4:50 pm

Modluk falan almak için sölemediğini biliyorum tabikide. Ama olurda istersen aklında olsun. Bu arada foruma yapılabilecekler için, olurda aklına yeni fikirler falan gelir ise foruma giriş kısmına yazabilirsin. orada görüş ve öneriler diye bir başlık var. orada fikirlerini dile getirebilirsin. Teşekkürler sanada.
http://www.aynaayna.org
Lordiiii
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Forumu Canlandıralım   Forumu Canlandıralım EmptyÇarş. Ara. 24, 2008 6:44 pm

tamam abi saol
BİLGE
Göktürk Guild Master
Göktürk Guild Master
BİLGE

Erkek
İtibar : 4
Başarı Puanı : 211

Karakter Sayfası
Nick Name: BilgeKagan
Level:

MesajKonu: Geri: Forumu Canlandıralım   Forumu Canlandıralım EmptyPaz Ara. 28, 2008 11:32 pm

Arkadaşım daha önce gokturk klan grubuna girmek için başwuru yapmıştın. Sana 25 mesaja ulaşman gerektiğini söylemiştim. Şuan 21 mesajdasın çabaların ve dürüstlüğünden dolayı seni gruba erken dahil ettim. Umarım bundan sonrada forumla ilgili çalışmlarına dewam edersin.
BİLGE
Göktürk Guild Master
Göktürk Guild Master
BİLGE

Erkek
İtibar : 4
Başarı Puanı : 211

Karakter Sayfası
Nick Name: BilgeKagan
Level:

MesajKonu: Geri: Forumu Canlandıralım   Forumu Canlandıralım EmptyPaz Ara. 28, 2008 11:42 pm

Gokturk klan grubu üyeliğine girebilmek için önüne gelen her konuya kısa cewaplar wererek geyik yapmaya çalışan, kendini zeki sanan arkadaşlar değerlendirmeye alınmıyor, alınmayacaktır. Lütfen iyi niyeti kullanmayalım. Paylaşımdan faydalanmak istiyorsanız öncelikle sizde iyi bir paylaşımcı olmalısınız. Lütfen forumumuzu canlandırmak için çaba gösterelim. Herkese iyi oyunlar...
Lordiiii
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Forumu Canlandıralım   Forumu Canlandıralım EmptyPtsi Ara. 29, 2008 2:19 pm

öncelikle beni 21 msjda aldıgın icin cok tesekkur ederim wede ben bunlari dusunurken ssadece kendim icin diil tum guildin oyun disinda eglenebilecegi biseyler ogrenebilecegi bir forum olmasi icin bisiler yapmaya calisiyorum bu aralar finaller war biraz geri kaldim ama:D

Forumu Canlandıralım
1 sayfadaki 1 sayfası