MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MU ONLINE

Mu Online hakkında herşeyi bu forumda bulacaksınız.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Tüm WEBZEN server oyuncularına duyuru !!! WEBZEN serverlarında şu anda AFK kalanları oyun içinden BAN lıyorlar söylentisi dolaşmakta. Ortada net bir şey olmazasa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek sizlere bu konuda dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz.
Aramızda bir köstebek ( hain ) var! DİKKAT !!! Bu hain kişinin belirgin olarak yaptığı rahatsızlık, guild içerisindeki arkadaşlardan, item isteyip, itemlarını çalmak üzerinedir. Bunu şu şekilde gerçekleştiriyor; Sizin sevip saydığınız bir arkadaşınızın ve ya abinizin oyundaki nick name ina yakın bir nick name li char açıp sizden item istiyor. Hemen getirecem ve ya basacam verecem ve ya satıp sana daha iyisini getirecem gibi sözlerle TÜRK arkadaşlarını kandırıyor. En son görüldüğü char isimleri Homeros12, Mehmedi26 dır. Size bu konuda dikkat etmenizi önerir, sadece tanıdığınız charlardan item alışverişi yapmanızı önemle rica ederiz. Bu benim yeni charım deyip gelen kişilere 2. kez düşünmeden lütfen item vermeyin. Öyle birşey gelirse başınıza benim tanıdığım char ile gel öyle verebilirim deyip geçin. Bilgilerinize... MUONLINE FORUM YÖNETİCİLERİ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 5 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 5 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Salı Ağus. 01, 2017 10:54 am tarihinde online oldu.
En son konular
» 2 Dynamic Server ile DigmuOnline Season 8 EP 3 Sizlerle.
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyPerş. Şub. 02, 2017 6:21 pm tarafından digmu

» Kimse varmı ?
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyCuma Kas. 20, 2015 11:15 am tarafından Neqative-X

» Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyCuma Nis. 17, 2015 10:00 pm tarafından dedetorun

» helheim
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyPerş. Eyl. 25, 2014 4:51 pm tarafından ultraking07

» Guild Alliance Nasıl Bozulur
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyC.tesi Mayıs 10, 2014 9:01 pm tarafından mesuttkgz

» x99999999999 ArenaMu Season4 1.06A x999999999999
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyPaz Nis. 06, 2014 6:14 pm tarafından blecart

» MUONLINE TURKEY+MUOLYMPOS 97D HARD SERVER 50 EXP
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptySalı Nis. 01, 2014 11:38 pm tarafından borali

» Satılık Mu Online Account
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyPerş. Kas. 28, 2013 3:26 am tarafından emresahin

» VRATZA MU ONLİNE
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyC.tesi Ekim 05, 2013 6:53 pm tarafından hamanoras

En iyi yollayıcılar
Homeros
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Vote_lcapOyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Voting_barOyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Vote_rcap 
Alfaqu
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Vote_lcapOyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Voting_barOyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Vote_rcap 
Kanuni
Nova_SM
CABBAR
King5106
BİLGE
Neqative-X
ExeLanSs
Alsancak
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumu yeterli buluyor musunuz?
Çok faydalı oluyor
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Vote_lcap73%Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Vote_rcap
 73% [ 46 ]
Az faydalı oluyor
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Vote_lcap13%Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Vote_rcap
 13% [ 8 ]
Pek faydalı olmuyor
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Vote_lcap14%Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Toplam Oylar : 63
Webzen 1 haziranda oyunu devir alıyor.
Sezon 4 hakkında bilgi edinildikçe foruma girilecektir. Sizlerde edindiğiniz sezon 4 ile ilgili bilgileri ve yenilikleri bizlerle paylaşın 100 forum başarı puanı kazanın.
Galeri
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Empty
Istatistikler
Toplam 588 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: nukert

Kullanıcılarımız toplam 3620 mesaj attılar bunda 838 konu
Anahtar-kelime

Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?

+6
Aegeus
Lauren3
KeFeN
Neqative-X
Hesperos
Homeros
10 posters
YazarMesaj
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek
Nereden : İstanbul
İtibar : 32
Başarı Puanı : 1037

Karakter Sayfası
Nick Name: Homeros5
Character: STR MG
Level:
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Left_bar_bleue400/400Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyPtsi Ekim 20, 2008 1:23 pm

Zamanında beraber kastığınız, uzun süre dostça ve arkadaşça güzel vakitler geçirdiğiniz, bir arkadaşınız mutlaka olmuştur bu oyunda. Peki o arkadaşlarınızdan bırakıp gidenlerden geri gelmesini istediğiniz. tekrardan başlasa oyuna dediğiniz kim yada kimler var?

benim öncelikle Bilgekaan, ardından Alfaqu, Hesperos ve Zefnus var...
http://www.aynaayna.org
Hesperos
Noob
Noob

İtibar : 1
Başarı Puanı : 25

MesajKonu: Geri: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyÇarş. Kas. 12, 2008 8:45 pm

Merhabalar!!

Bugün mail adresime gelen "Gokturks Guildin de aktiviteler ve eğlenceler yeniden başladı." adlı iletiyle buralara kadar süreklenmiş buldum kendimi.

İçimde garip bir mutluluk belirdi, ben de çok kişiyi özledim.Zaten en güzeli de kazanılan arkadaşlık, dostluklar, paylaşılan zamanlardı.

En yakın zamanda görüşmek dileğiyle esen kalın.
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek
Nereden : İstanbul
İtibar : 32
Başarı Puanı : 1037

Karakter Sayfası
Nick Name: Homeros5
Level:
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Left_bar_bleue400/400Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Geri: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyPerş. Kas. 13, 2008 7:53 am

Merhaba Smile

Like a Star @ heaven En yakın zamanda görüşmek dileğiyle. Like a Star @ heaven cheers
http://www.aynaayna.org
Neqative-X
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Neqative-X

Erkek
Nereden : Balıkesir/Akcay
İtibar : -3
Başarı Puanı : 148

Karakter Sayfası
Nick Name: Hardcore74
Character: DK
Level:
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Left_bar_bleue0/400Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Empty_bar_bleue  (0/400)

MesajKonu: Geri: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyCuma Kas. 28, 2008 8:20 pm

Biz Unutulduq Ömer abi ayıp ettin Oyunu Bıraktım ama Yeniden Baslamak İstiyorum Smile
KeFeN
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
KeFeN

Erkek
Nereden : Ankara
İtibar : 0
Başarı Puanı : 42

Karakter Sayfası
Nick Name: Kinali
Level:
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Left_bar_bleue301/400Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Empty_bar_bleue  (301/400)

MesajKonu: Geri: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyPaz Kas. 30, 2008 3:44 pm

Selam!!

2-3gündür kardeşim sağolsun internete girmeme imkan sağladı. Bu zaman içinde bende foruma gözatıyordum. Bu başlığada cevap atmadan geçemedim.Bu arada bn Furkan.(chars:Dövmeli-Kinali-Ojeli)

Abi ilk önce bni görmek istemediğin için tşkr ederim:D:D şaka,şaka...
Senin suçun yok.Ama bnimde elimde olmayan sebeplerden dolayı oyuna ara wermek zorunda kaldım.ÖSS desem yeter sanırım.

Bu arada bn oyuna ara wermeden önce senle görüşememiştik.Charlarımda baya bi gelişme oldu.Zaman bulduğumda o topiğide düzenlicem.

Unutmadan söyliyim bnimde oyunda görmek istediğim biri war.Eski oyuncular bilir; Efe'yi.Yazın döncekmiş oda.

Neyse uzatmıyım.Yazın görüşmek üzere.İyi ks'ler.
Lauren3
Noob
Noob

Erkek
Nereden : istanbul
Başarı Puanı : 1

MesajKonu: Geri: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyCuma Ocak 22, 2010 8:28 pm

Bende oyuna giriyorum bu aralar.Beni tanıyan kaldı mı buralarda? scratch
Aegeus
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Aegeus

Erkek
İtibar : 4
Başarı Puanı : 135

Karakter Sayfası
Nick Name:
Character: SM
Level:
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Left_bar_bleue0/0Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyC.tesi Ocak 23, 2010 1:24 am

Selam !! :p

Sucuk Salih ^^ ! ,Husoceza Hüso..

Kesin benide unutan unutmuştur ^^

En son Aegeus tarafından C.tesi Ocak 23, 2010 1:30 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
Aegeus
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Aegeus

Erkek
İtibar : 4
Başarı Puanı : 135

Karakter Sayfası
Nick Name:
Level:
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Left_bar_bleue0/0Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Empty_bar_bleue  (0/0)

MesajKonu: Geri: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyC.tesi Ocak 23, 2010 1:27 am

Kefen !!!!!

Kinali nickini gördüm ve aklım birden tepeme fırladı ! ..

Furkan Ben Ege [Yritkan SM] hüso sen ben takılırdık hatırlarsan lorene falan giderdik uzun bi zaman Smile) o zamanlar oks derdin vardı sanırım .. Hatırladıysan ne mutlu.En yakın zamanda görüşmek dileğiyle..

[Not: Sayın Adminler Mesajımı chatboxa çevirdiğimin farkındayım ani birşeydi lütfen forgive me :p ]
Morgain
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Morgain

Erkek
İtibar : 7
Başarı Puanı : 50

Karakter Sayfası
Nick Name: Morgainn
Level:

MesajKonu: Geri: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyPerş. Ocak 28, 2010 1:25 am

Eskiden bi Filan grubu vardı... Ahmet, Cabbar, Mustafa.. Gören bilen var mı nerde bunlar
Morgain
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Morgain

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyPerş. Ocak 28, 2010 1:27 am

hee birde Noob Batu olacaktı Very Happy nereye gittin Batu askere mi ^^
bucamm
Noob
Noob
bucamm

Erkek
Nereden : izmir
Başarı Puanı : 11

Karakter Sayfası
Nick Name: Bucamm
Character: ENG MG
Level:
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Left_bar_bleue311/400Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Empty_bar_bleue  (311/400)

MesajKonu: Geri: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyPerş. Şub. 04, 2010 8:20 am

walla ßende çoğu kişiyi özledim nick'im Buca1zm1r ßırakmı$tm yeniden ßæ$lıyorum kasmaya en kısa sürede.. ACC'mi transfer ettıremıyorum yeni acc ile kasıcam herkeze boL Ks'ler qörüşürüz Sad
Kumbara
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Kumbara

Erkek
Nereden : İsTaNBuL
Başarı Puanı : 18

Karakter Sayfası
Nick Name: Simyacinap
Character: STR BK
Level:
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Left_bar_bleue350/400Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Empty_bar_bleue  (350/400)

MesajKonu: Geri: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyPerş. Mart 04, 2010 9:04 pm

öncelikle selamlar Smile)

Ben birzamanalrın playeri Kumbara Yavuzzz Smile)

Homerosum bizi özlemedin he . siz benim burnumda tütüyorsunuz . .

Siz girmiyorsunuz guıld sarsıldı die bırakmıştım oyunu guıld eski halini almış dönsemmi dedim içimden ve evet döneceğim fakat ..

Bnim char uzun zamandır girilemediği için sanırım kapandı deniyorum olmuyor .
Bu konuda bana yardım edecek arkadaşlar msn mi eklesinler ,
[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Homerosum ümit abim cüneyt abilerim salihim kavgalı hüsom Yritkan efem Smile
sizi özlediim bee . hüso ah hüso seni bile özledim Smile
Neqative-X
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Neqative-X

Erkek
Nereden : Balıkesir/Akcay
İtibar : -3
Başarı Puanı : 148

Karakter Sayfası
Nick Name: Hardcore74
Character: DK
Level:
Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Left_bar_bleue0/400Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? Empty_bar_bleue  (0/400)

MesajKonu: Geri: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptySalı Ekim 28, 2014 3:52 pm

Arkadaslar GMO oynayan varmı veya private oynayan felan , bide benim ömer abiye ulasmam lazım Sad
Morgain
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Morgain

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyPtsi Mart 09, 2015 11:15 pm

Wayy bee halen bu site duruyor mu? yıllar geçti o günleri özlememek mümkün mü? Nerede Kanuni, Homeroslar,Bilge Alfagular.. Selamlar size dostlar
dedetorun
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
dedetorun

Erkek
Başarı Puanı : 86

MesajKonu: Geri: Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?   Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız? EmptyCuma Nis. 17, 2015 10:00 pm

ümit takılıyor arada görüyorum. Homeros (ömer) fatih Mehmet tayfun ilker kimse kalmadı oyunda. geçence atirusRF diye bit RF görmüştüm ismini unuttum ayhan olabilir belki kesin değil. Onun haricinde oynayan türk çok az var .

Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» arkadaslar bi el uzatin oyunda akil danisacagim kimse yok