MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MU ONLINE

Mu Online hakkında herşeyi bu forumda bulacaksınız.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Tüm WEBZEN server oyuncularına duyuru !!! WEBZEN serverlarında şu anda AFK kalanları oyun içinden BAN lıyorlar söylentisi dolaşmakta. Ortada net bir şey olmazasa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek sizlere bu konuda dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz.
Aramızda bir köstebek ( hain ) var! DİKKAT !!! Bu hain kişinin belirgin olarak yaptığı rahatsızlık, guild içerisindeki arkadaşlardan, item isteyip, itemlarını çalmak üzerinedir. Bunu şu şekilde gerçekleştiriyor; Sizin sevip saydığınız bir arkadaşınızın ve ya abinizin oyundaki nick name ina yakın bir nick name li char açıp sizden item istiyor. Hemen getirecem ve ya basacam verecem ve ya satıp sana daha iyisini getirecem gibi sözlerle TÜRK arkadaşlarını kandırıyor. En son görüldüğü char isimleri Homeros12, Mehmedi26 dır. Size bu konuda dikkat etmenizi önerir, sadece tanıdığınız charlardan item alışverişi yapmanızı önemle rica ederiz. Bu benim yeni charım deyip gelen kişilere 2. kez düşünmeden lütfen item vermeyin. Öyle birşey gelirse başınıza benim tanıdığım char ile gel öyle verebilirim deyip geçin. Bilgilerinize... MUONLINE FORUM YÖNETİCİLERİ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 12 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 12 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Salı Ağus. 01, 2017 10:54 am tarihinde online oldu.
En son konular
» 2 Dynamic Server ile DigmuOnline Season 8 EP 3 Sizlerle.
Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPerş. Şub. 02, 2017 6:21 pm tarafından digmu

» Kimse varmı ?
Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyCuma Kas. 20, 2015 11:15 am tarafından Neqative-X

» Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?
Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyCuma Nis. 17, 2015 10:00 pm tarafından dedetorun

» helheim
Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPerş. Eyl. 25, 2014 4:51 pm tarafından ultraking07

» Guild Alliance Nasıl Bozulur
Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyC.tesi Mayıs 10, 2014 9:01 pm tarafından mesuttkgz

» x99999999999 ArenaMu Season4 1.06A x999999999999
Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPaz Nis. 06, 2014 6:14 pm tarafından blecart

» MUONLINE TURKEY+MUOLYMPOS 97D HARD SERVER 50 EXP
Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptySalı Nis. 01, 2014 11:38 pm tarafından borali

» Satılık Mu Online Account
Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPerş. Kas. 28, 2013 3:26 am tarafından emresahin

» VRATZA MU ONLİNE
Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyC.tesi Ekim 05, 2013 6:53 pm tarafından hamanoras

En iyi yollayıcılar
Homeros
Bir Online oyun önerebilir misiniz? Vote_lcapBir Online oyun önerebilir misiniz? Voting_barBir Online oyun önerebilir misiniz? Vote_rcap 
Alfaqu
Bir Online oyun önerebilir misiniz? Vote_lcapBir Online oyun önerebilir misiniz? Voting_barBir Online oyun önerebilir misiniz? Vote_rcap 
Kanuni
Nova_SM
CABBAR
King5106
BİLGE
Neqative-X
ExeLanSs
Alsancak
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumu yeterli buluyor musunuz?
Çok faydalı oluyor
Bir Online oyun önerebilir misiniz? Vote_lcap73%Bir Online oyun önerebilir misiniz? Vote_rcap
 73% [ 46 ]
Az faydalı oluyor
Bir Online oyun önerebilir misiniz? Vote_lcap13%Bir Online oyun önerebilir misiniz? Vote_rcap
 13% [ 8 ]
Pek faydalı olmuyor
Bir Online oyun önerebilir misiniz? Vote_lcap14%Bir Online oyun önerebilir misiniz? Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Toplam Oylar : 63
Webzen 1 haziranda oyunu devir alıyor.
Sezon 4 hakkında bilgi edinildikçe foruma girilecektir. Sizlerde edindiğiniz sezon 4 ile ilgili bilgileri ve yenilikleri bizlerle paylaşın 100 forum başarı puanı kazanın.
Galeri
Bir Online oyun önerebilir misiniz? Empty
Istatistikler
Toplam 588 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: nukert

Kullanıcılarımız toplam 3620 mesaj attılar bunda 838 konu
Anahtar-kelime

Bir Online oyun önerebilir misiniz?

+4
Alfaqu
ulas33
sLh*
Homeros
8 posters
YazarMesaj
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek
Nereden : İstanbul
İtibar : 32
Başarı Puanı : 1037

Karakter Sayfası
Nick Name: Homeros5
Character: STR MG
Level:
Bir Online oyun önerebilir misiniz? Left_bar_bleue400/400Bir Online oyun önerebilir misiniz? Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyC.tesi Ağus. 23, 2008 10:38 am

Selamlar. Sağlam bir online oyun önerisi rica ediyorum sizlerden. Paralı yada parasız fark etmez. MMORPG tarzında olacak tabi. Teşekkürler.
http://www.aynaayna.org
sLh*
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
sLh*

Erkek
Nereden : Balikesir
İtibar : -5
Başarı Puanı : 102

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPaz Ağus. 24, 2008 12:36 am

Paralı Parasız Fark Etmez Diyorsan Ömer Abi [World OF Warcraft] Tavsiye Ederim O Oyunda Olan O Kadar Farklı Şeyler Hiç Bir Oyunda Yok.Abim Oynuyor 2 3 Defa Falan Banada Oynatmıştı Onu İzlerken Bile Zewk Alabiliyosun O Kadar Süper Bişe.

10 MİLYON OYUNCUSU WAR TABİ BEN KAFAMDAN SALLAMIYORUM WOWUN FORUMLARINDA GÖRMÜŞTÜM

Resmi Site: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Bütün TR oyuncularının buluştuğu yer: [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek

Karakter Sayfası
Level:
Bir Online oyun önerebilir misiniz? Left_bar_bleue400/400Bir Online oyun önerebilir misiniz? Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPaz Ağus. 24, 2008 9:08 am

Aslında yukarda belirtecektim ama unuttum söylemeyi WOW dışında bir oyun önerisi istiyorum. Yenilerden olursa daha iyi olur.
sLh*
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
sLh*

Erkek

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPaz Ağus. 24, 2008 1:26 pm

Silkroad OnLine var aslında güzel ama gercekten abartabilecek kadar kasmak cok zor
ulas33
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
ulas33

Erkek
Nereden : Sinop
İtibar : 0
Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPaz Ağus. 24, 2008 3:54 pm

Silkroad online ole zordur ama asıl oyun 80 lwl den sonra baslar oynamanı tavsiye ederim benim su an 80 lwl charım war sro da str ci
https://muonline.canadian-forum.com
sLh*
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
sLh*

Erkek

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPaz Ağus. 24, 2008 7:56 pm

90 lvl gelmiş sro ya ne kadar zor kasılır ya Shocked
Alfaqu
Administrator
Administrator
Alfaqu

Erkek
Nereden : Mabet ~ istanbul ~ Turkiye
İtibar : 10
Başarı Puanı : 832

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 4:52 pm

red stone u dene
biraz çocuksu grafikli ama oldukça sağlam motoru olan bir oyun istersen rose online var ama ne yazıkki ücretlidir..
diablo online önerenler oldu ama açılıp açılmadıgını bilmiyorum öneren sallıyor olabilir
eski ama güzel bir oyun olan ultimaonline'ın orjinal serverı (ücretli) süper , ücretsiz oynamak istersen bir sürü beleş shard var..

tavsiye etmediklerimin başında sea fight geliyor oyun tamamen para tuzagı para ödemeden 2. lvl dan 3. lvl a bile geçememe durumu var ...
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 6:37 pm

diablo nun hastasıydım aslında. blizzard diablo 3 ün yapım aşamasında olduğunu resmi olarak açıkladı. Söylentilere ise henüz yanıt vermiyorlar. Online olma olasılığı da varmış. Şayet online olursa piyasada ki tüm online oyunlar ın icabına bakar diye düşünüyorum Smile

Onun dışında silk road a başladım. başladım demek biraz yanlış oluyor. 3. lvl dayım. 2 gündür oyuna serverların full olmasından dolayı giremiyorum. 20 tane server var bir tanesinde ufacık bir yer yok. sinir oldum onada o sebepten. Şimdi CONAN ı araştırıyorum. oyun yeni çıktı. şu an da 450 bin oyuncusu olmuş. oyuncu ortalama yaşı 29 muş. oyunun da deli artıları var diğer oyunlardan. Bazı forumlardan oyun ile ilgili yorumlar istedim. Dönenlerin yorumları olumlu ve olumsuz şekilde dengeli. Çok kararsız kaldım bende.
Alfaqu
Administrator
Administrator
Alfaqu

Erkek

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPtsi Eyl. 01, 2008 10:56 pm

ben diablo2 için mail bilgilendirme kısmına üye olmuştum bir süre mail ile bilgi verdiler sonradan kesildi .
aynı şekilde command conquer içinde üyeliğim vardı hala ara sıra mail geliyor...

bu arada sana online bir oyun daha ..

[Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

buda hem ücretli hem ücretsiz oynanabiliyor ..
ırk seçmlerine dikkat et "peri" var ...
web sayfası us serverlarında büyük olasılıkla oyun serverıda aynı şekildedir.
zaten mu nun serverda us 'te

bu arada rose online (paralı) takılmak istersen ilk baştakı çocuksu görüntülere aldanma oyunun başlangıcı bebeler için gibi başlıyor ama ilerleyen zaman ve alınan lvl lar ile bu tip oyunlarda pek az görünen özellikler açılıyor
bir kaç örnek verim
1) ehliyet alıp araba sürme var (cart)
2) cüce ırkı ateşli silah ve rabot yapıp kullanabiliyor
3) oyunda her karakterin özel hareketleri var ve bunlar animasyonlar ile süslenmiş durumda.... yani kılıç sallama hareketi ileri geri kıytırık bir hareket değil kung~fu filmlerinden kaçmış sahneler ile uçup döner tekmelerle karışık shaolin kun~fu su yapar gibi hareketlerle filan oluyor
ben ki barbar tipi karakterlerden nefret ederim mızrak kullanan savaşçı karakterim vardı ...
4) oyunda parti kurmak mu dakine oranla 10 /15 kat daha zevkli
5) acemi adasında oyuna başlıyorsun kasarken görev yaparsan daha hızlı yapmazsan daha yavaş kasabiliyorsun tercihi sana bırakıyor.. (yani görev yapmazsan lvl alamazsın olayı yok)
6) tutki bulundugun gezegendeki herşeyi kesip biçiyorsun hatta kendini aştın her görevide rahatca yapabiliyorsun oyunun heyecanı azaldı
gezegen değiştir
farklı gezegene git farklı yaratıklarla savaş farklı görevleri yap ..

ps: rose online nın , us ,europa(uk) ,philins , thailand v.b. bir sürü farklı serverı var
ben us ve uk serverlarında oynadımdı gerçi hızım düşüktü ama genede pek lag olmuyor o oyunda
tek sorun oyunun güzelliği ile orantılı olarak clienti büyüktür yaklaşık 1 cd tavsiyem torrent ile çekin
sLh*
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
sLh*

Erkek

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptySalı Eyl. 02, 2008 12:17 pm

Diablo 3 ün trailerini izlemiştim oyundan görüntülerde wardı harika bişeye benzeriyordu ama online oldunu zannetmiyorum sürekli adam kesip duruyor başka oyuncalar falan görmedin trailerda ama süper bişe olduğundan eminim bazı oyuncular efsane geri döndü olarak adlandırıyor insanlar diablo hastası olmuş galiba Very Happy
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptySalı Eyl. 02, 2008 3:04 pm

Diablo ya herkesin hastası olması normal. bu tür oyunların atası diyebiliriz. Onun gibi single ve multiplayer birçok oyun çıktı ama hiçbiri onun yerini tutamadı onun verdiği hazzı veremedi. Bir ara Sacred diye bir oyun vardı. Oyun Diablo kadar iyiydi. Artıları bile vardı. Ama oyunda o kadar çok bug vardı ki insanları patch indirmekten usandırttılar. Şimdi Sacred 2 geliyor bide bakalım birde o nasıl olacak. Güzel oyunlar yolda. Umarım Online desteğide verirler. Yakın zamanda çıkan Hell Fire diye bir oyun vardı. İstersen single player istersen multi-player istersen online oynayabiliyorsun. Güzel bir örnek teşkil etti. Umarım örnek alırlar Smile Bende bu arada halen güzel bir oyun arıyorum. Lord of the rings türkiyede satılmaya başlamamış. Ona geçmeyi düşünüyorum şayet satışı başlarsa türkiyede. Internetten gelmesi çok zor. 9GB diyor download a. :S Bakalım Mu yu da bırakamıyoz. Virus gibi valla. Smile
Alfaqu
Administrator
Administrator
Alfaqu

Erkek

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptySalı Eyl. 02, 2008 7:28 pm

Rose online video'su herşey yok ama yinede az çok fikir verir.

youtube dosyası normal açılmaz ise yöntemi guild üyeleri bölümünde anlatmıştım ..

bu arada 4 sınıf var
warrior (malum savaşcılar)
dealer (bu cüce olup imalat yapabiliyor)
muse (büyücü)
Hawker (buda savaşcı ama acayip hareketleri olan ve hızla alakalı özel yetenekleri olan bir sınıf)

bu arada ben biraz deneme yapimdiye ücretsiz acc açtım oyunun şirketi para isteyene kadar biraz takılacam
Alfaqu
Administrator
Administrator
Alfaqu

Erkek

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPerş. Ekim 30, 2008 1:49 pm

oyunun adı :
9 DRAGON (9 ejderha)

oyunun web sitesi linki:

oyunun video ile tanıtımı:
Maghanda123
Noob
Noob
Maghanda123

Erkek
Nereden : istanbul
Başarı Puanı : 0

Karakter Sayfası
Nick Name:
Character:
Level:

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptySalı Mart 10, 2009 6:06 pm

benimde sana tavsiyem 9dragons veya 2moons>>>(en favori oyunum)
Alfaqu
Administrator
Administrator
Alfaqu

Erkek

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptySalı Mart 10, 2009 11:00 pm

denemek isteyenlere küçük ve az vakit alan facebook oyunlarından biri.
(ama abartıp hepsini oynarsanız mu online'dan fazla süre gerekir)
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyÇarş. Mart 11, 2009 4:34 pm

bu arada bu son zamanlarda ki k2 nin yaptığı noobluk yüzünden tekrardan yeni oyun arayışlarına başladım bugün. enteresan bir oyun buldum. online futbol oyunu. şimdi client iniyor. deneyince deneyimlerimi paylaşacam. ismi kick online. daha önceden denemiş olan varsa yorum yazarsa sevinirim...
09alice09
Noob
Noob
09alice09

Erkek
Nereden : istanbul
Başarı Puanı : 57

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPtsi Haz. 01, 2009 7:25 pm

kanka bence knight oyna mu ya baslamadan once onu oynuyodum onda lvl kasmak zor.en son 80 lvl war ama 59 lvl dada iş yaparsın vs yerlerı war 3 tane andrean(46-59)ronark base(60-69) cz(70-80) yanı oyunu oynarsan once 59 da dur oyunu ogrenınce 80 nı hedeflersın (bence 59 da dur ^^)
CABBAR
Forum Level 200/500
Forum Level 200/500
CABBAR

Erkek
Nereden : Nevşehir
İtibar : 15
Başarı Puanı : 268

Karakter Sayfası
Nick Name: Filan50
Character: STR BK
Level:
Bir Online oyun önerebilir misiniz? Left_bar_bleue368/400Bir Online oyun önerebilir misiniz? Empty_bar_bleue  (368/400)

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:05 pm

hehe mu nun yanında knight de oyun mu Razz
tufek
Noob
Noob
tufek

Erkek
Nereden : sanane
İtibar : 1
Başarı Puanı : 131

MesajKonu: Geri: Bir Online oyun önerebilir misiniz?   Bir Online oyun önerebilir misiniz? EmptyPtsi Haz. 01, 2009 8:39 pm

mu online oyna bence vallaha serverına qirebilirsin suan beta ama ben oynuorum qüselde sardı deqisik bi map var 3 bölümden oluşuor eldevan mı ne böle bişi işte qerisi hemen hemen aynı qörüntü falan biras faklı sanırım midgard ve helhim serverlarının yanında olcak bu server Very Happy üstelik suanda 3 kat exp verior oyuna qirmek isteyen arkadaş olursa webzen.com dan indirsin oyunu daha sonra qiriste problem yaşicak arkadaşlar bunun için tekrar siteden start game butonundan qiriş yapbilirler .. sadece summoner yok piyasada henüz Very Happy

Bir Online oyun önerebilir misiniz?
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» mu online private...
» <Cefaqar-Mu OnLine>