MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Üye değilseniz sizi de MU ONLINE ın büyük TÜRK birlikteliğine davet ediyoruz. Oyun dan alacağınız tadı daha da büyütmek için yeni dostluklar kurabilirsiniz. Forumda acemi arkadaşlardan orta seviye ve uzman oyuncuların sorunlarına kadar kafanıza takılan bir çok soruya cevap bulabilirsiniz. İyi Eğlenceler Dileriz...
MU ONLINE
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

MU ONLINE

Mu Online hakkında herşeyi bu forumda bulacaksınız.

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yap  
Tüm WEBZEN server oyuncularına duyuru !!! WEBZEN serverlarında şu anda AFK kalanları oyun içinden BAN lıyorlar söylentisi dolaşmakta. Ortada net bir şey olmazasa da ateş olmayan yerden duman çıkmaz diyerek sizlere bu konuda dikkatli olmanız konusunda uyarıyoruz.
Aramızda bir köstebek ( hain ) var! DİKKAT !!! Bu hain kişinin belirgin olarak yaptığı rahatsızlık, guild içerisindeki arkadaşlardan, item isteyip, itemlarını çalmak üzerinedir. Bunu şu şekilde gerçekleştiriyor; Sizin sevip saydığınız bir arkadaşınızın ve ya abinizin oyundaki nick name ina yakın bir nick name li char açıp sizden item istiyor. Hemen getirecem ve ya basacam verecem ve ya satıp sana daha iyisini getirecem gibi sözlerle TÜRK arkadaşlarını kandırıyor. En son görüldüğü char isimleri Homeros12, Mehmedi26 dır. Size bu konuda dikkat etmenizi önerir, sadece tanıdığınız charlardan item alışverişi yapmanızı önemle rica ederiz. Bu benim yeni charım deyip gelen kişilere 2. kez düşünmeden lütfen item vermeyin. Öyle birşey gelirse başınıza benim tanıdığım char ile gel öyle verebilirim deyip geçin. Bilgilerinize... MUONLINE FORUM YÖNETİCİLERİ
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Kimler hatta?
Toplam 10 kullanıcı online :: 0 Kayıtlı, 0 Gizli ve 10 Misafir

Yok

Sitede bugüne kadar en çok 213 kişi Salı Ağus. 01, 2017 10:54 am tarihinde online oldu.
En son konular
» 2 Dynamic Server ile DigmuOnline Season 8 EP 3 Sizlerle.
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyPerş. Şub. 02, 2017 6:21 pm tarafından digmu

» Kimse varmı ?
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyCuma Kas. 20, 2015 11:15 am tarafından Neqative-X

» Oyunda özlediğiniz arkadaşlarınız?
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyCuma Nis. 17, 2015 10:00 pm tarafından dedetorun

» helheim
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyPerş. Eyl. 25, 2014 4:51 pm tarafından ultraking07

» Guild Alliance Nasıl Bozulur
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyC.tesi Mayıs 10, 2014 9:01 pm tarafından mesuttkgz

» x99999999999 ArenaMu Season4 1.06A x999999999999
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyPaz Nis. 06, 2014 6:14 pm tarafından blecart

» MUONLINE TURKEY+MUOLYMPOS 97D HARD SERVER 50 EXP
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptySalı Nis. 01, 2014 11:38 pm tarafından borali

» Satılık Mu Online Account
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyPerş. Kas. 28, 2013 3:26 am tarafından emresahin

» VRATZA MU ONLİNE
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyC.tesi Ekim 05, 2013 6:53 pm tarafından hamanoras

En iyi yollayıcılar
Homeros
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Vote_lcap1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Voting_bar1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Vote_rcap 
Alfaqu
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Vote_lcap1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Voting_bar1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Vote_rcap 
Kanuni
Nova_SM
CABBAR
King5106
BİLGE
Neqative-X
ExeLanSs
Alsancak
Arama

Sonuç :

Rechercher çıkıntı araştırma
Anket
Forumu yeterli buluyor musunuz?
Çok faydalı oluyor
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Vote_lcap73%1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Vote_rcap
 73% [ 46 ]
Az faydalı oluyor
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Vote_lcap13%1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Vote_rcap
 13% [ 8 ]
Pek faydalı olmuyor
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Vote_lcap14%1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Vote_rcap
 14% [ 9 ]
Toplam Oylar : 63
Webzen 1 haziranda oyunu devir alıyor.
Sezon 4 hakkında bilgi edinildikçe foruma girilecektir. Sizlerde edindiğiniz sezon 4 ile ilgili bilgileri ve yenilikleri bizlerle paylaşın 100 forum başarı puanı kazanın.
Galeri
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Empty
Istatistikler
Toplam 588 kayıtlı kullanıcımız var
Son kaydolan kullanıcımız: nukert

Kullanıcılarımız toplam 3620 mesaj attılar bunda 838 konu
Anahtar-kelime

1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması

+10
Querorz
erdem-hoppidik
Alsancak
King5106
ExeLanSs
BİLGE
xP0iS0N
Neqative-X
byvendor
Homeros
14 posters
Sayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek
Nereden : İstanbul
İtibar : 32
Başarı Puanı : 1037

Karakter Sayfası
Nick Name: Homeros5
Character: STR MG
Level:
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Left_bar_bleue400/4001. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyÇarş. Mayıs 07, 2008 11:38 am

Herkese yeni bir aktivitenin açılışı ile merhaba demek istiyorum. Bu biraz farklı bir aktivite olacak. Yani bu sefer ne bir soru soruyoruz, nede bir kovalamaca var. Smile Bu sefer biraz hayal gücünüzü konuşturacaksınız. Evet başlıktanda anlayacağınız gibi bir kısa hikaye yarışması bu. Sizlerden istediğimiz oyun ile ilgili, yani Mu online da yer alan temalar kullanılarak bir hikaye yazmanız. Bu hikaye de oyundaki Mob ların isimlerinden, silahlardan, setlerimizden, oyunda düşen itemlardan, satın alınan itemlara kadar, gidilen haritalardan, gobline machinde basılan itemlara kadar aklınıza oyun ile ilgili ne geliyor ise faydalanabilirsiniz. Daha önce "Batu'yu aşka getir" isimle bir event düzenlemiştik. Orada yazmış olduğum bir kısa hikaye vardı konuyu anlatmak için. belki çok iyi bir örnek değil ama size kafanızda birşeyler uyandırtabilir. [Linkleri görebilmek için üye olun veya giriş yapın.]

Şimdi gelelim bu hikayeleri nereye koyacağınıza, ne kadar uzunlukta olacağına, kazananı nasıl ve ne zmn açıklacağımıza ve ödülün ne olacağına... Öncelikle Herkes yazmış olduğu hikayesini bu başlık altında yazabilir. Böylece herkes görebilecektir. İyi kötü yorum yapabilecektir. Sonrasında hikayenin uzunluğu boşluklar dahil 3000 karakter civarında olmasına dikkat edelim. Mümkünse geçmesin. Adı üstünde kısa hikaye. Kazanacak olan kişiyi ise hep beraber seçecez. Bu nasıl olacak; Bu başlık altında yazılan hikayelerin sahiplerinin isimlerinin yer aldığı bir anket açılacak ve oya sunulacak. Sonrasında en çok oyu alan kişiye ödülü takdim edilecektir. Şu an için ödülün miktarını belirtmek istemiyorum. Ama tatmin edici bir şeyler olacağına hiç şüpheniz olmanız. Anlaşılmayan bir şey var ise bu başlık altından sormak istediğiniz herşeyi sorabilirsiniz.

Hepinize bol hayal güçleri ve bol şans.

NOT: Yazmış olduğunuz hikayeleri buraya gönderin. bana PM atmanıza gerek yok.
http://www.aynaayna.org
byvendor
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
byvendor

Erkek
Nereden : kayseri/yeşilhisar
İtibar : 0
Başarı Puanı : 0

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyPerş. Mayıs 08, 2008 6:44 pm

Bir zamanlar ezik zavallı biri vardı (Byvendor). Vendor kendi başında kendini geliştirmeye çalışan, kendini geliştirirkende bazı şeyler düşüyordu ama bunların ne işe yaradığını bilmiyordu. Ama üstüne başına giydiği bazı itemler olunca dünyalar onun oluyordu. Bir arkadaş çevresi edinmek istiyordu fakat bulamıyordu. Arkadaş bulamadığı için hep üzgündü. Ama bekledi sabretti dayandı kendini geliştirdi. Sonra karşısına bir guild çıktı adıda <Göktürktü>.
Ve vendor guilde girdi yeni dostlar, arkadaşlar ve en önemliside bir AİLE edindi GOKTURKS AİLESİ...
Sabrının sonundada mutlu bir guildi oldu...
Neqative-X
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Neqative-X

Erkek
Nereden : Balıkesir/Akcay
İtibar : -3
Başarı Puanı : 148

Karakter Sayfası
Nick Name: Hardcore74
Character: DK
Level:
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Left_bar_bleue0/4001. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Empty_bar_bleue  (0/400)

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyPerş. Mayıs 08, 2008 8:42 pm

Footbal Style97'i Şevke Getir
Bir Zamanlar Ezik ama gururlu bir wizard warmıs. Bu Wizard Arenaya Gitmiş.Footbal Oynayanlarla Oynamak İstemiş ve sonra oyun oynanırken Style97 kötü oynuyor we ezik demişler ve Dalga gecmisler. Oyun Bitmiş .9-3 yenilmiş Style97. Ve O Wizard Yemin Etmiş. ''Bir gün gelecek Beni aranıza almak icin nalvaracaksınız nama bnde kbl etmiciğim.'' Style97 Hırs yapmıs kendini geliştirmeye,güclendirmeye,Çalısmıs.We bir gün gelmiş ki Style97 :
Master olmus ve O artıkın Bir Soul Master. Mubarek Ronaldenyo gibi oynuyormus ve o zmn anlamıslarki Her Ezik ama gururluya bulasmanın ne demek Oldugunu...
Sonra Bir cok Türk Arkadası Olmus.Sonra İse Bir Guild Ama (***Gokturks***)'lüler onuda Arasına alınca Ezik yapısı dayanamamıs.Gitmiş Sebina Piriestin Orda yığılmıs Kalmıs. We Gözlerinde Actıkgın Da İse Master We '' O 1 Göktürk:D''

[ By DreamWorks ] (Sallama Bisi )
xP0iS0N
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyCuma Mayıs 09, 2008 1:16 am

Hocam ben Şiir yazsam olmazmı ??
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek

Karakter Sayfası
Level:
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Left_bar_bleue400/4001. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Empty_bar_bleue  (400/400)

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyCuma Mayıs 09, 2008 8:24 am

xP0iS0N demiş ki:
Hocam ben Şiir yazsam olmazmı ??

Şiir için ayrı bir aktivite açarız. O zaman kabiliyetini o noktada konuşturursun. Olur mu?
xP0iS0N
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyCuma Mayıs 09, 2008 1:03 pm

olmaz mı ? en güzel şiirlerimi sana yazıcam ömer....Razz
BİLGE
Göktürk Guild Master
Göktürk Guild Master
BİLGE

Erkek
İtibar : 4
Başarı Puanı : 211

Karakter Sayfası
Nick Name: BilgeKagan
Character: DL ( STR )
Level:

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyCuma Mayıs 09, 2008 9:53 pm

Bir zamanlar bir elf wardı cok güzel hikaye yazıyordu. Sanırım herkes hatırladi dilmi ( Sarisinim ) okuyorsan yada duyuyorsan yazarsan seviniriz Smile)
xP0iS0N
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyCuma Mayıs 09, 2008 11:28 pm

BİLGE demiş ki:
Bir zamanlar bir elf wardı cok güzel hikaye yazıyordu. Sanırım herkes hatırladi dilmi ( Sarisinim ) okuyorsan yada duyuyorsan yazarsan seviniriz Smile)
hazuhah merak ettim ümit biraz aç bu konuyu pls
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyCuma Mayıs 09, 2008 11:42 pm

Yaa sarisinim in hikayelerinde hep başroldeki kötü adama oluyordum. Ya beni kötü cadı elf yapıyordu ya da benzer bişey Smile Sarisinim duyuyor ve okuyor isen seni buraya davet edene bir kıyak lütfen.. Ona bir başröl verirsin dimi lol!
Neqative-X
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Neqative-X

Erkek

Karakter Sayfası
Level:
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Left_bar_bleue0/4001. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Empty_bar_bleue  (0/400)

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyC.tesi Mayıs 10, 2008 10:17 am

Ne zmn gelir sonuclar? Question
xP0iS0N
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyC.tesi Mayıs 10, 2008 12:06 pm

Style97 demiş ki:
Ne zmn gelir sonuclar? Question
ne bu acelen sanırsınki suç we cezayı style yazmış Smile
Neqative-X
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Neqative-X

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyC.tesi Mayıs 10, 2008 7:02 pm

Olsn Kardes Merak Ettim:D Ayrıca Bn Yzdm Suc Ve Cezayı :DD:D:D:D:P:P:P
ExeLanSs
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
ExeLanSs

Erkek
Nereden : Afyon
Başarı Puanı : 151

Karakter Sayfası
Nick Name: Exelanss
Character: STR BK
Level:
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Left_bar_bleue370/4001. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Empty_bar_bleue  (370/400)

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyC.tesi Mayıs 10, 2008 7:04 pm

sen mi yazdın? iyi o zaman okumayayım ben iyi diolardı Razz Very Happy:D:D:D:D:D
byvendor
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
byvendor

Erkek
Nereden : kayseri/yeşilhisar

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyC.tesi Mayıs 10, 2008 9:00 pm

styl ayıp oluyor ama kardeşim kendiş kafandan yazsane niye benim yazdığımdan kopya çekiyon karrrrrdeşim Laughing
Neqative-X
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
Neqative-X

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyPaz Mayıs 11, 2008 11:47 am

Azıcık Bisi Cektm kardes:D Aama istersen Silerim OrasınıRazz
xP0iS0N
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyPaz Mayıs 11, 2008 4:07 pm

Bi zamanlar bayaaa bi ezik warmış hiç arkadaşları yoqmuş sonra güçlenmişler ömer

abileri de bu çabalrını fark etmiş onlara kıyak amacı ile hep bless dagıtmış Smile

sonra sonzuza dek mutlu yaşamışlar Razz

gökten 3 enerji fruit düşmüş biri styla , biri wendora , ötekiside ömere, exelans ta

hani bana hani bana demiş Razz

ya ben makarasına başladım ama sonra baktım bayaa ii oldu kesin ben kazanıcam hazuhahah
King5106
Forum Level 200/500
Forum Level 200/500
King5106

Erkek
Nereden : Heryerden Çıkabilir;)
İtibar : 1
Başarı Puanı : 102

Karakter Sayfası
Nick Name: King5106
Level:
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Left_bar_bleue196/4001. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Empty_bar_bleue  (196/400)

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptySalı Mayıs 13, 2008 10:16 am

Zamanın en güçlü hükümdarlarından King5106'nın batışı!
Kanlı savaşlar sonrasında Elite Yetileri dize getiren Shadowlara kan ağlatan güçlü BK King5106 cani ELF HippidiHoppidi'nin saldırısına uğradı! Bu saldırıda ilk kez karşı karşıya kaldığı bi ok vardı(İce Arrow). Bu oku yiyip yavaşlayan King hayatının ilk yenilgisini kabul edip ormana yüce büyücü Kıyakbey'in yanına kadar gitmiş! Kıyakbey'e olanları anlatmıştı!

Kıyakbey = 10 vakte kadar geçmesi lazım ama 10 snye mi 10 yıl mı 10 milenyum mu bilinmez!
King5106 = Beklemek zorunda mıyım? Başka yolu y-!
Kıyakbey = Elbette var sana bunu yapan ELF'i bul ona trade at ve o da kabul etsin!

King hemen Yetisbey'i bulur. Ondan ELF'in yerini öğrenir ve ona trade atar yalnız ELF kabul etmemektedir! "Bana en etkileyici numaranı yap!" der.

Aceba King bu lanetten kurtulucak mı? King'e yardım et!
ExeLanSs
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
ExeLanSs

Erkek

Karakter Sayfası
Level:
1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Left_bar_bleue370/4001. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Empty_bar_bleue  (370/400)

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptySalı Mayıs 13, 2008 4:30 pm

Bir zamanlar ezik bir bk varmış.(ya bu ilk cümle sanırım kurallarda geçiyo mecburen koydum:P) Adı da Maximus Exelanss'mış Smile

Bu bk midgard ordusunda önemli yerlere gelebilmenin azmi ile gece gündüz çalışmış. Gel zaman git zaman ona Desteq olan bi elf ile epey geliştirmiş kendisini.

Günün birinde midgard orduları güney cephesi komutanlığına getirilmiş. Ardı arkası kesilmez zaferlerle yerini perçinlemiş. Ve gelecekte tüm orduların başına geçecek tek komutan olacağı şimdiden dillerde dolaşıyormuş.

Fakat bir yandan da arkasından dönen oyunların farkında olmaksızın diğer iki yüzlü komutanlarla birlikte geçiriyormuş zamanını.

Bunlardan ikisi xPOiSON ve Kingard'mış. İkisi de onu bu büyük başarılarından ve yanındaki güzel elf Desteq'ten ölesiye kıskandığı için bu başarılı komutan için kötü bir plan hazırlamışlar.

Bu zalimce plan şöyleymiş;

***( işte size event içinde event arkadaşlar! En zalim ve güzel ve de hikayeye uyumlu planı oylayıp seçeceğiz. Kazanan arkadaşa ödülüm olacak. En az 1 joc şimdiden zamanla artabilir. Böylelikle en güzel son ile ben kazanacağım ve hikayem için sonu yazan arkadaşa vereceğim ödül de artacak:D Hemde hikayeye verilen ödül 2 kişiye pay edilmiş olacak. En azından fazladan 1 kişi daha ödüle kavuşsun... Bekliyorum arkadaşlar.)

Not: xPOiSON ve Kingard'ın katılımlarını beklemiyorum hatta yazdıkları sonlar
süper olsada baştan diskalifiyedirler:D
Homeros
Administrator
Administrator
Homeros

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptySalı Mayıs 13, 2008 4:42 pm

Shocked

iimiş Very Happy

Sonunu bende yazayım. oradan gelecek jewel ı da bu event için kullanırım.. cheers
ExeLanSs
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
ExeLanSs

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptySalı Mayıs 13, 2008 5:15 pm

sanki bi kısır döngü oluyomuş gibime geliyo ömer Very Happy ben sana sen bana jewel dönüşümü ahahaha
ExeLanSs
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
ExeLanSs

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptySalı Mayıs 13, 2008 5:16 pm

hatta şöyle yapalım haftanın sorusu 3. lük ödülünü almayayım o bi köşede olsun takviye yaparız Razz
xP0iS0N
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyÇarş. Mayıs 14, 2008 2:11 pm

aga ben kabul edmem böyle bişiyi bnm üzerimden ne oyunlar oynanıyo bizim bu arkadaşla bi ilgimiz yoq bütün gülde duyrulur bu şahsın oyununa gelmeyin sati yarın mahkemye gidiyorum onun la mahkemde hesaplaşıcaz:))
Alsancak
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

Başarı Puanı : 113

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyÇarş. Mayıs 14, 2008 8:56 pm

Eski Mısır'a göre premitlerin yapımı için güzel Elfe Lord babası sormuştu ve projeyi getişmişlerdi.Elf bunu beyenmedi ve eliyle itince ortaya premitletin ters şekli çıktı.Elf bunu istemişti ama bu olanaksızdı ama herşeye rağmen yapımlar başladı.Burda cesur bir bk ile tanıştı.Babası elfin bunu yapmasına kızdı ve zindana ölüme kapamıştı.

1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Cap1761rt6
Burda güzel elfi küçük sevimli goblini bile kurtaramamıştı.Ve burda can verirken bk sevgilisinin hediye ettiği kask ile öldü ve kask iskeletlerin vuruşundan kafasına yapışmıştı.

Bk ise yıllar sonra yemin ederek Lord'a ulaşcaktı ama Tarkanda bir lav köşesinde çaresizdi ve kötü bitti...

1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması Hikaye2mt0

Hikaye Dip notu:Zalim baba Lord acısını dindirmek için birince Resimde güzel elfin kaskını anlatan heykel diktirdi.Tarkandaki heykelin kafasındaki oyuk o kaskı simgeliyordu (Çünkü gelen darbeler kafasında o izi bırakmıştı Sad).. Heykeldeki Yuvarlak oyuk onun hüznünün bir hikayesiydi sanki... Cesur bk onun altında son buldu yaşamı.

Notlar:Resimleri küçültmedim orjinal olması için. Bide yazıcağım en sade şekliyle yazıya döktüm:)[/b]
xP0iS0N
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyÇarş. Mayıs 14, 2008 10:08 pm

foto roman yapmış arkadaşta:P
ExeLanSs
Forum Level 100/500
Forum Level 100/500
ExeLanSs

Erkek

Karakter Sayfası
Level:

MesajKonu: Geri: 1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması   1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması EmptyÇarş. Mayıs 14, 2008 11:08 pm

lol!

1. Geleneksel Kısa Hikaye Yarışması
1 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : 1, 2, 3  Sonraki
 Similar topics
-